logo GORDIC spol. s r. o.

Bezpečná, spolehlivá a efektivní řešení informačních systémů na platformě Microsoft Azure

Společnost GORDIC se s nástupem obliby cloudových řešení rozhodla nabízet svým zákazníkům provoz jejich informačních systémů na platformě Microsoft Azure.

Našim zákazníkům tak chceme umožnit, aby své dobře známé a osvědčené aplikace mohli provozovat v prostředí, které je cenově výhodné, moderní a bezpečné. Oceňujeme například flexibilitu platformy. Zákazník využívá pouze tu část výpočetní kapacity, kterou aktuálně potřebuje. Současně se zbaví i spousty starostí, ať už se týkají péče o hardware, o povyšování verzí nebo o zálohování. O to vše se teď bude starat Microsoft.

"Jsme přední český tvůrce - dodavatel informačních systémů a Microsoft považujeme za silného a stabilního partnera. Za více než 20 let existence jsme si vybudovali klíčové postavení na trhu. Náš software dnes využívá přes 6000 organizací veřejné správy, a to od ministerstev až po malé obce. GORDIC se také v minulých dnech stal vítězem soutěže Ocenění českých lídrů pro Kraj Vysočina. Toto prestižní ocenění v konkurenci 76 firem potvrzuje naši pozici lídra českého trhu v oblasti IS pro veřejnou správu a bankovnictví. Diky partnerství GORDICu a Microsoftu dokážeme našim zákazníkům dodávat bezpečná, spolehlivá a efektivní řešení," říká Jaromír Řezáč, generální ředitel společnosti GORDIC.

Jedním z našich důležitých hesel je ohleduplnost. Respektujeme, když se zákazník rozhodne pokračovat v provozu svého informačního systému na své vlastní infrastruktuře. V takovém případě mu nabízíme záložní instalaci v Azure od Microsoftu.

Článek GORDIC spol. s r. o. ze dne 13. června 2017 - úterý

Další články od GORDIC spol. s r. o.