logo

O2 IT Services vstupuje do partnerského programu GORDIC

O2 IT Services tak bude moci poskytovat produkty a služby rozvoje a integrace organizacím, které používají systém GINIS v edici Enterprise - bezpečnou integrační platformu pro veřejnou správu s garantovanou legislativou a širokou škálou modulů pro digitalizaci ekonomických agend, řízení lidských zdrojů či spisovou službu.

Společnost O2 IT Services již dnes dodává pro své zákazníky technologie všech významných světových dodavatelů HW a SW, jako jsou např. Microsoft, IBM, Oracle, HP nebo Cisco.

GINIS projekty mohou O2 IT Services přinést nové příležitosti v oblasti státní správy, kde má tato platforma silné postavení a využívá ji například šest ministerstev.

GORDIC si od nového partnerství slibuje využití know-how dceřiné společnosti O2 v oblasti projektového managementu, Enterprise Architecture a především systémové integrace.

Nový partner by tak podle firmy mohl plně využít potenciál robustního API GINISu u stávajících i nových zákazníků.

GINIS provozují především velké instituce veřejného sektoru a zahrnuje ERP, správu dokumentů a HR subsystém.

O společnosti O2 IT Services

O2 IT Services je pro zákazníky stabilním partnerem s dlouhodobou strategií (30 let na trhu), který využívá silného zázemí mateřské společnosti O2. Zákaznické IT pokrývá od A po Z i s řešeními na míru.

Portfolio služeb tvoří architektura a IT business consulting, IT infrastruktura, vývoj a provoz aplikací, systémová integrace a IT bezpečnost.

Článek ze dne 28. března 2022 - pondělí

Další články od GORDIC spol. s r. o.