logo LG Electronics CZ s.r.o.

LG E990 Optimus 2X: první SmartPhone na světě s dvoujádrovým procesorem Tegra 2

LG Electronics uvádí na evropské trhy nový mobilní telefon LG E990 Optimus 2X, kerý nabídne vyšší výkon pro multimédia, urychlí prohlížení webových stránek a multitasking bude možné provozovat bez jakéhokoliv náznaku zpomalení.

"LG uvádí do Evropy dvoujádrový procesor, který je dalším logickým krokem při technologickém vylepšování SmartPhonů. Dvoujádrový procesor využijí nejen multimediální aplikace, ale také běžný internetový prohlížeč a skvěle se hodí pro multitasking, kdy jedno jádro obstarává chod aplikace na popředí a druhé jádro obsluhuje zbývající aplikace," sdělil Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ a zároveň dodal: "Díky tomu je práce na SmartPhonu bleskově rychlá. LG Optimus 2X je dále vybaven HDMI rozhraním pro připojení k televizoru.

LG Optimus 2X bude v České republice dostupný začátkem druhého čtvrtletí 2011 za doporučenou maloobchodní cenu okolo 12000 Kč. SmartPhone bude vybaven operačním systémem Android 2.2 Froyo, LG počítá s upgradem na Android 2.3 Gingerbread.

LG E990 Optimus 2X - klíčové parametry:

Další články k tématům - Android - E990 - Froyo - Gingerbread - HDMI - microSD - multitasking - Optimus - SmartPhone - Tagra - telefon - video - WVGA - Martin Malý

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 2. března 2011 - středa

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.