logo LG Electronics CZ s.r.o.

Nový luxusní telefon LG PRADA přichází do ČR

LG Electronics a PRADA, přední světová módní značka, slavnostně oznámily uvedení nového luxusního mobilního telefonu LG PRADA na český a slovenský trh. Hlavní tváří celosvětové kampaně se stala supermodelka Linda Evangelista.

Nejnovější edice přístroje LG PRADA (s číselným označením LG KF900) nabízí množství technických vylepšení, která splňují nejvyšší požadavky současnosti. Co se týče vnějšího vzhledu, nový mobil si zachovává stejný minimalistický design, který se stal inspirací pro dotykové telefony na celém světě.

Nejvýznamnější změnou proti předchůdci je designově čistá klávesnice s podsvícením. Tato klávesnice nejenže zvýrazňuje technologickou dokonalost, ale je také vysoce efektivním nástrojem pro komunikaci, doplňující nejnovější LG PRADA o vyspělé LG technologie.

Uživatelské rozhraní se rovněž dočkalo vylepšení díky využití aktivního LG flash rozhraní, jakož i díky odezvě při dotyku displeje. Dynamický upgrade softwaru je doplněný vylepšením hardwaru, které zahrnuje podporu 3G sítí s HSDPA až do 7,2 Mbps a 5Mpix. fotoaparát s možností zpomaleného nahrávání videa a přehrávání videí ve formátu DivX. Mezi další moderní funkce patří Wi-Fi, plnohodnotný HTML prohlížeč a videohovory.

Nová verze PRADA Phone by LG znásobuje své "dědictví" po svém předchůdci, a to prostřednictvím exkluzivních PRADA prvků, jakými jsou speciální vyzváněcí tóny, tapety a videoklipy, které jsou pečlivě vybrány tak, aby umožnily uživatelům plně si vychutnat zážitek z tohoto telefonu. Každý z těchto jedinečných prvků dokazuje jedinečné umění značky PRADA a její vizionářský design. Tento telefon obsahuje například katalog kolekce PRADA Podzim / zima 2008, nová PRADA videa věnovaná telefonu PRADA Phone by LG a tapety ilustrující hlavní témata každoročních designových kolekcí PRADA od roku 2001.

Ve stejnou dobu LG a PRADA inovují trendy v oblasti mobilních telefonů s další překvapující novinkou, nazvanou PRADA Link ( LG LBA T950). Tyto luxusní designové hodinky LG PRADA dokáží přes bluetooth informovat o příchozích hovorech nebo na nich lze přečíst textové zprávy, aniž by uživatel musel pracovat přímo s telefonem. PRADA Link je revolučním nástrojem ve světě konvenčních metod mobilní komunikace a navíc povyšuje praktičnost a pohodlí na módní trend.

Nový telefon LG PRADA a PRADA Link budou k prodeji u operátorů (T-Mobile ČR, Orange SR) a na volném trhu. Orientační cena LG PRADA je 16 990 Kč, za PRADA Link majitelé zaplatí zhruba 10990 Kč.

Další články k tématům - LG - Link - nový - PRADA - telefon

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 16. února 2009 - pondělí

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.