logo LG Electronics CZ s.r.o.

SmartPhone LG G3 s

LG Electronics představuje nový SmartPhone LG G3 s, který se řadí k střední třídě, ale svou výbavou a funkčností se dokáže vyrovnat i dražším prémiovým telefonům. Telefon bude na českém trhu k dispozici od srpna 2014 za doporučenou cenu 8990 Kč.

Stejně jako u vlajkového modelu LG G3 se i G3 s může pochlubit prémiovým uživatelským komfortem, do ruky padnoucím designem Floating Arc a laserovým zaměřováním fotografií Laser Auto Focus. To vše v kompaktní velikosti 5palcového displeje.

S pětipalcovým HD IPS displejem s poměrem displeje a těla 74,1 % se jedná o největší SmartPhone ve své třídě. Působivě tenké rámečky zakrývají vyměnitelnou robustní baterii s kapacitou 2 540 mAh. Floating Arc Design se vyznačuje jemnými zakulacenými liniemi, díky kterým telefon pohodlně padne do ruky.

LG G3 s byl vyvinutý pro zákazníky, kteří hledají kompaktní telefon střední třídy, ale zároveň požadují dostatečný výkon pro své oblíbené aplikace. Telefon nabízí nejlepší vlastnosti vlajkové lodi G3 za příjemnou cenu.

Chytré vychytávky LG G3 s:

Technické parametry LG G3 s:

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 18. července 2014 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files