logo

Amnon Bar-Lev: nový prezident Check Point

Check Point Software Technologies oznámil jmenování Amnona Bar-Leva prezidentem společnosti. Amnon Bar-Lev bude jako doposud odpovědný Gilu Shwedovi, zakladateli, předsedovi představenstva a generálnímu řediteli společnosti.

Amnon Bar-Lev dříve působil na pozici vice-prezidenta společnosti Check Point, na nové pozici bude i nadále vést zákaznicky orientované aktivity společnosti, včetně prodeje, marketingu, rozvoje podnikání, technických služeb a celosvětových partnerských programů.

"Check Point zažívá neuvěřitelně vzrušující období, velice se těším na další možnosti budování naší síly na trhu v oblasti bezpečnostních řešení," říká Amnon Bar-Lev, prezident společnosti Check Point Software Technologies. "Nadále budeme pokračovat v plnění naší strategické vize 3D Security a v odhodlání poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší možné bezpečnostní technologie."

Bar-Lev nastoupil do společnosti Check Point v roce 2005 jako viceprezident technických služeb, od roku 2006 má na starosti celosvětové obchodní aktivity společnosti. Během tohoto období se příjmy společnosti Check Point více než zdvojnásobily na přibližně 1,2 bilionu dolarů za poslední čtyři čtvrtletí.

"V povýšení Amnona Bar-Leva vidím mnoho přínosů a vítám ho v jeho nové roli. Amnon bude nadále pracovat se mnou a s dalšími členy vedení. Společně se budeme podílet na vytváření nové generace bezpečnostních produktů a povedeme Check Point k další etapě růstu", uvedl Gil Shwed, zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Check Point Software Technologies.

Další články k tématům - 3D - ředitel - Amnon Bar-Lev - Gil Shwed

Článek ze dne 29. července 2011 - pátek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.