logo

ZoneAlarm 2012: zabezpečení Facebooku a snadné používání

Check Point Software Technologies představuje novou verzi bezpečnostního řešení ZoneAlarm 2012, které poskytuje nejnovější antivirové technologie, cloudové funkce a silnou rodičovskou kontrolu. ZoneAlarm se ak stává nejkomplexnější bezpečnostní sadou, která je na trhu k dispozici.

Zezpečnostní sady disponují pokročilými technikami antiviru, který využívá ZoneAlarm DefenseNet k zastavení existujících a nově vznikajících útoků. ZoneAlarm DefenseNet využívá cloudové služby k detekování nových aplikací a hrozeb, kterých se objevuje více než více 50000 denně. Navíc unikátní funkce, jako je soukromé prohlížení (Private Browsing), služba Data Lock - šifrování pevného disku, bezpečná kontrola Facebooku - SocialGuard Facebook a nové funkce pro rodičovskou kontrolu umožňují chránit uživatele a rodiny ve více úrovních.

Tradiční antivirové technologie, které detekovaly viry na základě signatur, neposkytovaly vhodnou komplexní a stálou ochranu proti vyvíjejícímu se malwaru. ZoneAlarm 2012 nabízí dvě pokročilé technologie k posílení antivirové ochrany. Antivirus společnosti Check Point nově umí detekovat těžko identifikovatelné viry tím, že monitoruje jejich celý životní cyklus. ZoneAlarm DefenseNet, prověřená cloudová služba shromažďující data od více jak 60 milionů uživatelů, zlepšuje detekci virů a minimalizuje falešné poplachy. Tyto dvě technologie společně poskytují spolehlivou ochranu proti široké škále hrozeb.

"Během roku je infikován každý třetí počítač. Ze statistiky je zřejmé, že lidé potřebují více agresivní a komplexnější bezpečnostní řešení," říká Abdul Bari, viceprezident pro prodej koncových produktů, Check Point Software Technologies. "Nové technologie, které uvádíme v naší aktuální bezpečnostní sadě ZoneAlarm 2012, cílí na identifikování hrozeb a poskytují koncovému uživateli maximum bezpečí s minimem námahy z jeho strany."

Nová sada rodičovských kontrol dělá ze ZoneAlarmu 2012 ideálního pomocníka pro jakoukoli rodinu. Ovládací prvky umožňují rodičům omezovat čas strávený on-line nebo při hraní her, zablokovat pornografii, nenávistné stránky, chaty, online hazardní hry, zabránit obtěžování a chrání před nevhodným chováním ze strany jiných uživatelů, včetně řady dalších možných funkcí a nastavení.

Pro rodiče, kteří chtějí sledovat ještě více aktivity svých dětí na internetu a kteří si zakoupili novou nebo obnovenou verzi produktů ZoneAlarm v průběhu měsíce června, obdrží také jeden rok předplatného na službu ZoneAlarm Social Guard, nové firemní aplikace pro Facebook. Tato nová sociální síťová platforma chrání uživatele i jejich děti před cizími lidmi, napadením účtu, kyberšikanou a nebezpečnými odkazy.

Uživatelé bezpečnostních sad ZoneAlarm 2012 také ocení nové uživatelské rozhraní spolu s rychlejší počáteční instalací. Nová vylepšení propůjčují silnému bezpečnostnímu řešení jednoduchost při používání, snadnou instalaci a ovládání pro každého člena rodiny.

ZoneAlarm 2012 nabízí vůbec nejkomplexnější zabezpečení, které je v součastnosti k dostání. Je ideálním pomocníkem jak pro jednotlivce, tak pro rodiny.

Jedinečné technologie počítačové ochrany ZoneAlarm 2012:

"Dnešní aktivní uživatelé PC musí pochopit, jak chránit nejen své počítače, ale i svou identitu, osobní údaje a samotné používání internetu. Naším posláním je změnit tuto složitost na jednodušší proces. Proto nabízíme bezpečnostní sady, které zahrnují všechny úrovně ochrany," uzavírá Abdul.

Cena a dostupnost

Nové produkty ZoneAlarm 2012 jsou již od 1.7. 2011 dostupné. Cena začíná na 59,95 dolarech za ZoneAlarm Antivirus & Firewall a ZoneAlarm Pro Firewall, ZoneAlarm Internet Security Suite bude dostupný od 69,95 dolarů a ZoneAlarm Extreme Security od 79,95 dolarů.

Pro ty, kdo si zakoupí produkt v průběhu června je připraveno roční předplatné nové aplikace ZoneAlarmu spojené s Facebookem, ZoneAlarm SocialGuard (běžně dostupný od 19,95 dolarů). Stávající zákazníci ZoneAlarmu si mohou bez poplatků aktualizovat produkty za nové verze.

Článek ze dne 27. června 2011 - pondělí

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.