logo

Check Point Endpoint Security podporuje Windows 7

Check Point Endpoint Security od Check Point Software Technologies Ltd. podporuje Microsoft Windows 7. Jde o jediného klienta, který kombinuje všechny kritické komponenty pro zajištění celkové bezpečnosti koncových zařízení.

Podniky, jež provozují na stolních i přenosných počítačích operačními systémy Windows XP, Vista a Windows 7, získají prostřednictvím Endpoint Security jednotné a centrálně řízené bezpečnostní řešení.

Check Point Endpoint Security poskytuje firmám komplexní zabezpečení koncových bodů s integrací více než 10-ti bezpečnostních funkcí. Zároveň je jediným řešením, které zahrnuje unikátní zabezpečení prohlížeče prostřednictvím technologie Check Point WebCheck. Obsahuje také klienta pro vzdálený přístup k virtuální privátní síti (VPN) a nabízí schopnost šifrování celého disku. Jeho jednotná instalace a integrované procesy pro kritické záplaty a aktualizace přináší administrátorům výhody ve snazším a tím pádem i cenově efektivnějším nasazení současně s vyšší efektivitou správy celého řešení. Pomocí jediného klienta, skenovacího a aktualizačního rozraní i jednotného rozhraní pro správu zjednodušuje Endpoint Security uživatelům používání díky sníženému počtu bezpečnostních aplikací na počítači a odstraněním nutnosti několikanásobného přihlašování, množství aktualizací a bezpečnostních záplat.

"Za méně než čtyři roky vydala společnost Microsoft tři různé operační systémy," říká David Řeháček, Field Marketing Manager ze společnosti Check Point. "Lze tak předpokládat, že firmy budou spíše využívat mix různých operačních systémů, než instalovat jednotnou platformu pro všechny koncové body. Check Point Endpoint Security proto nabízí zákazníkům jedinečné řešení, které řeší unikátní hrozby každého OS a bezpečnostní politika pro všechny koncové body může být spravována z jediné konzole, což výrazně zlepšuje celkové zabezpečení koncových zařízení, stejně jako efektivitu administrátorů."

Vlastnosti a výhody Check Point Endpoint Security :

"Check Point Endpoint Security poskytuje podnikům jednoduché, bezpečné a komplexní řešení pro ochranu před různými hrozbami směřovanými na koncová zařízení," uzavírá David Řeháček.

Článek ze dne 25. listopadu 2009 - středa

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.