logo

R71: nové školicí a certifikační programy Check Point

Check Point Software Technologies Ltd. spouští nové školicí a certifikační programy R71, ve kterých se IT odborníci učí jak zabránit ztrátě dat, jak se chránit před novými hrozbami internetu a spravovat / optimalizovat revoluční architekturu softwarových bladů od Check Pointu.

Nejnovější studijní materiály Security Gateway R71 zahrnují praktická cvičení a online knihovnu s možností stáhnout studijní příručky i praktické příklady. V průběhu studia se studenti naučí jak nastavit bezpečnostní politiky, jak zabezpečit komunikaci po síti i jak se bránit před novými internetovými hrozbami z pohodlí vlastního počítače - bez jakéhokoli cestování a časových ztrát. Online Live - nová Check Point platforma pro školení - navíc umožňuje správcům studovat a spolupracovat s kolegy v dynamickém, virtuálním, vzdělávacím prostředí, které využívá moderní on-line kurzy a laboratoře.

Školící programy jsou určeny pro bezpečnostní profesionály a využívají nejnovější bezpečnostní postupy obsažené v knihovně více jak 30-ti dostupných softwarových bladů, včetně ochrany před ztrátou dat (DLP), ochrany proti neoprávněnému průniku do sítě (IPS), SmartWorkFlow a SmartEvent.

Certifikáty Security Administrator (CCSA) a pokročilejší Security Expert (CCSE) od společnosti Check Point jsou vysoce uznávanými certifikáty mezi odborníky na počítačovou bezpečnost. Tyto certifikáty vlastní více jak 50000 certifikovaných bezpečnostních odborníků z celého světa. Podle nejnovější zprávy Foote Partners, nezávislé výzkumné a poradenské společnosti zaměřené na IT benchmarking, patří certifikáty CCSA a CCSE od společnosti Check Point mezi "Top 10 IT certifikátů".

Jak informoval eWEEK, o certifikáty je stále větší zájem a v roce 2010 jich výrazně přibylo. Společnost Foote Partners kromě toho během posledních let zaznamenala zvýšení tržní hodnoty IT bezpečnostních certifikací a také rozdíl v platech ve prospěch certifikovaných bezpečnostních odborníků. Nejnovější certifikace Check Point CCSA, CCSE i CCMA (Certified Master Architect) nabízí nejvyšší úroveň certifikace pro bezpečnostní specialisty, kteří navrhují a spravují celou bezpečnostní architekturu.

"O nové školicí a certifikační programy softwarových bladů jsme zaznamenali velký zájem. Jsme pyšní na to, že našim zákazníkům můžeme nabídnout prvotřídní vzdělávací programy společnosti Check Point," řekl Martin Hall, manažer vzdělávací divize společnosti Computerlinks, předního distributora bezpečnostních řešení. "Tyto vzdělávací programy pomáhají našim zákazníkům lépe zvládat otázky bezpečnosti, popřípadě pomáhají IT administrátorům zmírnit již vzniklé problémy."

Architektura softwarových bladů umožňuje podnikům všech velikostí přizpůsobit zabezpečení síťové infrastruktury tak, aby přesně vyhovovalo požadavkům na funkčnost a výkon, ale i centrální správu, aby se snadno nasazovalo a v případě potřeby ho bylo možné rozšířit. Odborníci, kteří mají o certifikaci zájem, mohou absolvovat příslušné školení prostřednictvím celosvětové sítě Check Point Authorized Training Centers (ATC) nebo přímo u společnosti Check Point.

"Unikátní přístup, který nabízí softwarové blady Check Point přináší zákazníkům flexibilitu při ochraně před velkou řadou bezpečnostních hrozeb," říká Ofer Wolf, viceprezident technických služeb společnosti Check Point Software Technologies. "Prostředí virtuálních laboratoří dodává našim vzdělávacím programům novou dynamiku. Bezpečnostní administrátoři mohou vidět technologii v akci a naučit se využívat softwarové blady k prevenci reálných bezpečnostních hrozeb."

Článek ze dne 15. října 2010 - pátek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.

Check Point mezi lídry ochrany mobilních dat

Mobile Access Software Blade: bezpečný přístup k firemním datům z mobilních zařízení

Konference ITBN Budapešť: Enro Rubik předal ocenění za nejlepší mezinárodní inovaci pro Check Point Abra

IT produkt roku 2010 za DLP Software Blade řešení pro Check Point

R71: nové školicí a certifikační programy Check Point

Check Point Endpoint Security má ocenění VB100 RAP

Certifikace EAL4+ pro Check Point Endpoint Security Media Encryption

Security Gateway Virtual Edition, nové bezpečnostní brány od Check Point

Check Point zjednodušuje správu zabezpečení pro více domén

Series 80: nová bezpečnostní brána od Check Point pro firemní pobočky

Web 2.0: Bezpečnost na pracovišti

Řešení Check Point IPS chrání před zranitelností parseru databázového serveru ToolTalk

USB flash disk Check Point Abra je IT produktem roku 2010 v ČR

Jan Jánský a Peter Vrábel, nové posily týmu Check Point pro ČR a Slovensko

Tuning antiviru a filtrace URL od Check Point

Data Loss Prevention mění detekci ztráty dat na účinnou prevenci

SmartEvent, nový softwarový blade od Check Point pro správu bezpečnostních událostí

Bezplatná verze Check Point ZoneAlarm Pro 2010 a Identity Guard Basis Protection

Počet nechráněných koncových stanic v podnicích vrostl

Check Point Abra, šifrovaný USB disk mění způsob práce mobilních uživatelů

Až 35 % uživatelů Facebooku se může stát obětí phishingu

Operace Aurora, útokům na Internet Explorer bylo možné včas předejít

Check Point Endpoint Security zajišťuje šifrování disku pro Mac OS X Snow Leopard

Checkpoint objevil chybu webového serveru Microsoft IIS