logo

Check Point mezi lídry v Gartner Magic Quadrant pro oblast ochrany mobilních dat

Check Point Software Technologies Ltd. oznamuje, že jej agentura Gartner, Inc., umístila do kvadrantu lídrů v nedávném výzkumu Magic Quadrant for Mobile Data Protection.

"Věříme, že vedoucí pozice společnosti Check Point je výsledkem naší silné vize a schopnosti poskytovat podnikům bezpečné a jednoduché řešení pro ochranu dat," říká David Řeháček, marketingový manažer společnosti Check Point. "Produkty Check Point pro šifrování dat jsou upřednostňovány společnostmi po celém světě především díky své škálovatelnosti, snadnému nasazení, jednotné správě i klientům pro zabezpečení koncových bodů."

Kromě funkcionality Full Disk Encryption pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux nabízí Check Point zákazníkům ochranu portů a vyměnitelných médií prostřednictvím Check Point Media Encryption a šifrování dat pro mobilní telefony. Řešení může být nasazeno nezávisle, nebo jako součást komplexního řešení Check Point Endpoint Security, prvního a jediného klienta, který kombinuje všechny kritické komponenty pro celkové zabezpečení koncových bodů. Šifrovací produkty lze nasadit snadno a rychle, jsou vhodné pro organizace každé velikosti. Osvědčily se v mnoha průmyslových a vládních instalacích na celém světě a podporují nejširší řadu platforem.

Jak uvedla společnost Gartner „Dodavatelé, uvedení v oblasti "Leaders", disponují produkty, které přinášejí klientům společnosti Gartner požadované výsledky v malých i velkých řešeních. Mají též dlouhodobý plán, který sleduje a nebo ovlivňuje vizi společnosti Gartner v oblasti rozvoje kupních potřeb daného trhu. Lídři znervózňují obchodní oddělení svých konkurentů a jejich technický personál nutí následovat jejich příkladu. Jejich výrobky jsou klientům dobře známé a při výběrových řízeních se často dostávají do užšího výběru.

"S produkty Check Point pro zabezpečení dat si podniky mohou být jisté, že jejich informace jsou v bezpečí," říká Alberto Dosal, prezident a generální ředitel společnosti Compuquip Technologies. "Kromě výjimečných šifrovacích schopností přináší řešení od Check Pointu jen minimální nutnost zapojení uživatelů a administrátorů, čímž se pro zákazníky snižují provozní náklady."

Vedoucí pozice společnosti Check Point v oblasti ochrany mobilních dat (Mobile Data Protection) vychází z posouzení úplnosti vize a schopnosti její realizace. Výzkum Magic Quadrant je kvalitativní hodnocení skupiny prodejců na určitém trhu.

Článek ze dne 17. prosince 2009 - čtvrtek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.