logo

Check Point dokončil akvizici se společností Nokia

Společnost Check Point Software Technologies Ltd. oznámila, že dokončila akvizici se společností Nokia, která je logickým vyvrcholením dvanáctiletého strategického partnerství.

Produkty Check Point UTM-1 a Power-1, které byly dříve založeny na hardwaru Nokie, si mohou podniky zakoupit nyní rovnou prostřednictvím Check Pointu.

Check Point se zavazuje zachovat kontinuitu všech služeb vůči stávajícím zákazníkům a partnerům Nokie. IP zařízení společnosti Nokia jsou nyní k dispozici prostřednictvím Check Pointu. Tím je eliminován počet licencí od dvou různých výrobců. Podobně i stávající zákaznickou podporu Nokie plně přebírá společnost Check Point.

"Akvizice znamená jak pro Nokii, tak pro Check Point sjednocení všech bezpečnostních hardwarových platforem, z čehož budou v konečném důsledku profitovat všichni naši zákazníci," sděluje Daniel Šafář, obchodní manažer českého zastoupení společnosti Check Point. "Zejména naše unikátní architektura softwarových bladů umožňuje firmám nastavení takové individuální ochrany, kterou právě ony samy požadují."

V nejbližší době Check Point představí novou řadu "all inclusive" IP zařízení. Ta naváže na bezpečnostní bránu Check Point R70™ založenou na inovativní architektuře softwarových bladů a na zařízení NGX R65.

Další články k tématům - bladů - Check - IP - Nokia - Point - Daniel Šafář

Článek ze dne 19. června 2009 - pátek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.