logo

ERP Money S4 pro Centrum Holdings

Společnost Centrum Holdings si pro své dceřiné společnosti DALTEN media a Webfarm vybrala ERP informační systém Money S4 - nejmladší řešením pro střední společnosti z dílny Cígler Software.

ERP Money S4 slučuje výhody pokročilého ERP systému a "krabicového" řešení a dá se tak nasadit i v horizontu několika dnů. Díky databázi a SQL serveru, moderním technologiím a originální architektuře je systém schopný zpracovat ohromné množství dat v krátkém čase, což je výhodné například při práci s rozsáhlými seznamy faktur, stejně jako při různých exportech či daňových uzávěrkách. Současně s tím Money S4 zpravidla vítězí ve výběrových řízeních i díky nízké ceně umožněné standardizovaným a multifunkčním designem, s minimální nutností úprav na míru při vlastní implementaci.

"Na novém systému oceňuji jeho jednoduché a intuitivní ovládání," chválí systém Jana Benešová, finanční kontrolor skupiny Centrum Holdings. "Práce s ním je pro uživatele příjemná a nekomplikovaná. Money S4 naplnil naše představy o novém systému a uspokojil naše požadavky na účetní agendu." Paní Benešová ocenila i přístup konzultanta, který měl nasazení nového systému na starosti : "Chtěla bych též pochválit hladký, bezproblémový a rychlý přechod. Konzultant společnosti Cígler Software byl přesný a vždy ihned vyřešil, co bylo potřeba. I komunikace se zástupci dodavatele byla velmi příjemná."

Společnost Centrum Holdings je zkušený provozovatel internetových portálů a dalších služeb. Do jeho portfolia spadají weby jako Centrum.cz, Atlas.cz, ICQ, Xchat, Aktuálně.cz nebo Žena.cz a zaměstnává přes 400 pracovníků ve střední a východní Evropě, kteří jen u nás osloví denně přes milion uživatelů.

Další články k tématům - ERP - Money S4 - Jana Benešová

Článek ze dne 17. srpna 2010 - úterý

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.