logo

Objednávky schodišť J.A.P. řídí Money S5

J.A.P. je významným českým výrobcem a dodavatelem kovových stavebních prvků vysoké kvality. Od července 2008 jsou všechny jeho objednávky a ekonomické procesy ovládány podnikovým informačním systémem Money S5.

Klíčovým prvkem implementace se ukázalo být propojení vlastní intranetové aplikace, zaměřené na řízení výroby, s ERP řešením. Zvolený systém přinesl řadu výhod, zejména robustnost a možnost současné práce velkého množství uživatelů nad vysokým objemem dat.

Ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu J.A.P. dodává poměrně známé sklápěcí, točité i segmentové schodiště pro interiéry a exteriéry. Nejen, že je významným hráčem českého trhu, ale 35 % tržeb navíc pochází ze zahraničního exportu. Proto byly nároky kladené na nové řešení velmi vysoké. "Bylo nutné zajistit stabilitu a rychlost systému při současné práci 25 uživatelů," potvrzuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P. "Dále jsme požadovali komplexní vyřešení veškerých manažerských a ekonomických procesů a jejich plné propojení s naší intranetovou výrobní strukturou." Money S5 dokázalo tato očekávání naplnit díky otevřené architektuře systému a stabilnímu řešení, založeném na Microsoft SQL serveru 2005.

Tržní výhodu poskytlo společnosti J. A. P. i pokročilé řízení správy zákaznických vztahů a objednávek, které jsou přímo exportovány do výrobní aplikace. Práce se dnes oproti původnímu vztahu výrazně zrychlila a zjednodušila - výsledkem je centralizované řešení, otevřené dalšímu rozšiřování. "Jsme spokojeni. Díky Money S5 nyní zbude více času pro komunikaci s našimi klienty," hodnotí závěrem Petr Paksi.

Další články k tématům - JAP - S5 - řešení - Money

Článek ze dne 10. listopadu 2008 - pondělí

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.