logo

Ocenění Slovak Gold pro účetní program Money S3

Certifikát a Zlatou medaili Slovak Gold z rukou představitelů Nadace Slovak Gold převzali Dušan Peško předseda představenstva a Martin Cígler, předseda dozorčí rady Cígler Software, a.s. Tento úspěch v hodnotícím systému Slovak Gold potvrzuje kvalitu a výjimečnost ekonomických a podnikových systémů Money.

Money S3 je nejrozšířenější a nejpopulárnější program z rodiny ekonomických systémů od společnosti Cígler Software, které si pro vedení účetní agendy zvolilo již více než sto tisíc uživatelů v ČR. Dennodenně jej při své práci využívají podnikatelé, živnostníci, daňový a účetní poradci, prodavači i obchodníci.

Recept na to, jak lze dosáhnout taková oblíbenost softwaru mezi zákazníky odhaluje Dušan Peško, ředitel Cígler Software a. s. Slovensko: "V prípade Money S3 sa snažíme v praxi napĺňať pravidlo, že zákazníka si získame cenou a udržíme si ho kvalitou. Hovorí sa to ľahko, ale skrývajú sa za tým roky poctivej práce pri vývoji, predaji aj údržbe softvéru. Pokiaľ sa toto pravidlo stane vlastným zamestnancom spoločnosti, prenesie sa do spokojnosti zákazníkov.“"

Základem systému Money S3 jsou moduly jednoduchého a podvojného účetnictví, doplněné o skladovou evidenci, mzdy a personalistiku, čímž kompletně pokrývají požadavky menších firem.

Čím se Money S3 odlišuje od podobných programů, vysvětluje Martin Cígler, zakladatel společnosti: "Naším zákazníkům máme co nabídnout i když rostou a rozvíjejí svůj byznys. Money S3 je základem pro množství nadstavbových řešení v různých oborech podnikání, ať už jde o maloobchodní a internetový prodej, mobilní řešení na bázi PDA, nebo specializované nástroje pro daňové poradce a účetní společnosti. Díky Money S3 lze úspěšně rozběhnout každá firma."

Zákazníci Money vnímají společnost Cígler Software jako stabilního a seriózního dodavatele inovativních řešení především v segmentu středních a menších firem. Systém Money S3 je dostupný s českou a slovenskou účetní legislativou.

Článek ze dne 12. listopadu 2010 - pátek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.