logo

Swistar vyřešil logistiku nasazením Money S5

Společnost Swistar si pro řízení svého prodeje vybrala podnikový informační systém Money S5 od společnosti CÍGLER SOFTWARE. Klíčovým důvodem tohoto kroku byl rostoucí objem zakázek a vyšší nároky na efektivnost a rychlost vyřízení objednávek.

Implementaci Money S5 ve Swistar provedla společnost K-System.CZ s.r.o.. Hlavními přínosy celého řešení je výrazné zjednodušení systému distribuce zboží a integrace internetového obchodu přímo do prostředí Money S5. V konečném důsledku Money S5 výrazně snižuje požadavky na obsluhu a zrychluje celý obchodní proces.

Swistar využívá nadstandardních možností logistických modulů Money S5. V období sezónního náporu je nespornou konkurenční výhodou centrální řízení z jediného serveru a současný přímý rozvoz zboží z poboček v Praze a Bratislavě. Zákazníci Swistaru velmi ocenili funkce on-line sledování objednávek a stavů skladů v reálném čase, které je umožněno díky vždy aktuálním informacím, vystavovaných na internet přímo z informačního systému Money S5.

"Implementace Money S5 byl krok, který se nám rozhodně vyplatil," chválí si majitel společnosti, pan Jaroslav Kůrka. "Největším přínosem pro firmu naší velikosti byla jednoduchost ovládání a možnost automatizace procesů, na kterých ve firmách s podobným obratem pracují často i desítky zaměstnanců. Jsme spokojeni."

Další články k tématům - Money S5 - Swistar - Jaroslav Kůrka

Článek ze dne 30. září 2008 - úterý

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.