logo

idoklad.cz on-line fakturace pro Android

iDoklad vystaví fakturu, uloží ji a odešle klientovi v PDF. To vše zdarma, během pár vteřin a kdekoliv s připojením na internet. Aplikace je nejrychlejším způsobem, jak vytvořit fakturu z mobilu. iDoklad je nejrozšířenější fakturační služba v ČR, poskytovaná navíc zcela zdarma.

Pokud jste uživatelem nejrozšířenější české on-line fakturace iDoklad a současně vlastníte telefon či tablet s Androidem, můžete zajásat. Kromě bezplatného vystavování faktur z počítače totiž s novou aplikací pro Android můžete zdarma vystavit fakturu a odeslat ji e-mailem klientovi kdekoliv, kde je internetové pokrytí. A to už je dnes u nás prakticky všude.

Pokud iDoklad ještě nepoužíváte, máte nejvyšší čas začít. Vystavování faktur z Excelu či malých prográmků už dávno odzvonilo, s iDokladem první fakturu vystavíte do dvou minut a pokud ji chcete doplnit třeba o logo své firmy, strávíte nad tím jen pár minut navíc.

Vystavení faktury v cloudové službě je totiž výrazně snazší, rychlejší a není vázané na konkrétní počítač. Navíc je fakturace v iDokladu zcela zadarmo nehledě na počet kontaktů, položek ceníku či množství vystavených faktur. Výhodou je i archivace všech dokladů, sledování jejich úhrad a další možnosti, které obdobné služby v České republice zdaleka nenabízejí zdarma.

Aplikace pro Android umožňuje práci s iDokladem v téměř stejném rozsahu jako běžná verze dostupná přes internetový prohlížeč (stáhnout ji lze zdarma standardním způsobem přes Google Play).

Můžete pak vystavit fakturu se vším všudy rovnou na obchodní návštěvě u klienta, který ji od vás ihned dostane e-mailem. A pokud náhodou místo Androidu vlastníte Windows Phone, není nic ztraceno, pro tyto telefony si lze bezplatnou aplikaci stáhnout na Marketplace.

V aplikaci pro Android můžete používat seznam kontaktů, položek v ceníku a většiny dalších funkcí stejně, jako v internetovém prohlížeči na běžném PC. A až se pak připojíte z počítače, vaše účetní vás bude milovat - všechny faktury vystavené mobilem jí pošlete elektronicky bez přepisování.

Aplikaci iDoklad si oblíbily i účetní firmy, protože nemusí složitě přepisovat doklady z PDF či vytištěných faktur. Export dat do nejčastějších účetních programů u nás, tedy do Money S3 a Pohody, je otázkou několika málo kliknutí. Služba pochází z dílny Cígler Software, předního českého distributora účetních a informačních systémů Money.

Díky více než dvacetiletým zkušenostem společnosti s účetní problematikou se iDoklad může pochlubit neobyčejně jednoduchým ovládáním a spektrem funkcí, které u bezplatných programů zdaleka nejsou standardem.

Fakturace je úspěšná i v zahraničí, během roku existence se může pochlubit prestižními mezinárodními cenami v celosvětových soutěžích European Seal of e-Excellence v Hannoveru či Your Business Your Fame v Los Angeles.

Další články k tématům - Android - archivace - bezpapiru - cloud - fakturace - idoklad - PDF - telefon - zdarma

Článek ze dne 17. dubna 2012 - úterý

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.