logo

Prodejna S5 rozlévá ve Vinné galerii

Prodejna S5 je robustní softwarová pokladna, určená všem prodejnám od malých butiků až po obchodní řetězce. Že se dá s úspěchem využít i u těch nejmenších prodejců, o tom se přesvědčila Martina Vicanová z Vinné galerie.

Brněnská vinotéka s prodejem kvalitních tuzemských i zahraničních vín totiž implementovala řešení Prodejny S5, napojené na ekonomický software Money S3 Market. Prodej je díky tomu nejen rychlejší, ale také snazší a příjemnější pro obsluhu – výhody vyplývající ze vzájemné synchronizace dat a pokročilého skladového hospodářství jsou nesporné. Oba systémy pocházejí z dílny společnosti CÍGLER SOFTWARE.

Vinná galerie si klade za cíl vytvořit pro své zákazníky příjemné prostředí. Proto pořádá nejen výstavy a řízené degustace, ale zabývá se i pronájmem místností pro soukromé akce a nabízí příjemné posezení pro zákazníky. Nicméně přímý prodej vína stále tvoří nejvýraznější položku příjmů, proto bylo náročné skloubit veškeré potřeby společnosti do jediného řešení; prodej na obyčejné registrační pokladně již nebyl možný. Kromě omezenosti funkcí byly obtížné zejména synchronizace s ekonomickým softwarem.

Oproti tomu je dnes Prodejna S5 přímo určena k jejich vzájemné oboustranné komunikaci. Umožňuje sledování aktuálního stavu zásob díky položkovému on-line prodeji, vyhodnocování rychlosti odbytu, a tedy i konečné manažerské vyhodnocení. Díky dotykovému displeji na terminálu a až 72 přímým PLU je práce s Prodejnou S5 velmi rychlá a snadná; valnou většinu operací obsluha zvládne hned po krátkém zaškolení. Zároveň je striktně oddělená manažerská a prodejní sekce, což přináší větší bezpečnost a stabilitu systému.

Z technického hlediska využívá Vinná galerie Prodejnu S5 s pokladním terminálem POS 7000 s dotykovým displejem příjemného vzhledu a se snadnou obsluhou. Ten je doplněný o čtečku čárových kódů (každému zboží či službě může být přidělen vlastní kód), pokladní zásuvku, externí displej a tiskárnu účtenek OK PRINT 085. Jedná se tak o moderní řešení, vhodné v tomto případě i pro ty nejmenší soukromé firmy.

Další články k tématům - Prodejna S5 - Cigler - software - Money - S3 Market - PLU - POS

Článek ze dne 31. října 2008 - pátek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.