logo CÍGLER SOFTWARE a.s.

Money S3 pomáhá v pracovním uplatnění tělesně postiženým

František Lang je jedním z lidí, kteří i přesto, že jsou od úrazu z dětství upoutáni na invalidní vozík, dokázali vystudovat střední i vysokou školu a uplatnit se v plnohodnotném zaměstnání. Dnes František Lang pracuje jako účetní na volné noze a pokouší se zpracovávat zakázky přes internet.

Při jejich získávání je ale svou omezenou pohyblivostí velmi znevýhodněn - proto jej, stejně jako v uplynulých letech, CÍGLER SOFTWARE v jeho aktivitách plně podporuje a zasílá mu zdarma poslední verze ekonomického systému Money S3.

Když se v listopadu rozesílala poštou podzimní aktualizace, dostal se do rukou Martina Cíglera (ředitele CÍGLER SOFTWARE) děkovný dopis za aktualizaci zdarma, zaslaný právě Františkem Langem.

Jak mně pomáhá účetní program Money S3 firmy CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Jsem od svých dvanácti let upoután na invalidní vozík po nezaviněné autonehodě. Od mládí se zajímám o účetnictví, protože velmi záhy po úrazu - během rehabilitace a dokončení základní školy - jsem poznal, že jedině hra s čísly bude pro mě oblastí, ve které bych se mohl při životě na vozíku dobře uplatnit. V denním studiu a v kolektivu zdravých spolužáků jsem vystudoval střední ekonomickou školu v Brně naproti Lužánkám a z účetnictví jsem v roce 1972 maturoval. V denním studiu jsem pokračoval i na Vysoké škole ekonomické v Bratislavě a z účetnictví jsem složil v roce 1977 státní závěrečnou zkoušku. Následujících čtrnáct let jsem denně v plném pracovním úvazku pracoval ve funkci samostatného matematika analytika/programátora v Ústavu výpočetní techniky Ostrava, VS4 Olomouc (byl jsem zaměřen na oblast přípravy dat pro sálové počítače záznamem na magnetická media – tehdy především na magnetické pásky a disky). Po listopadu 1989 jsem byl šest let ekonomem na referátu sociálních věcí Okresního úřadu v Olomouci.

Zhruba před deseti lety jsem vstoupil do systému certifikace účetní profese Institutu svazu účetních v Praze a stal se certifikovaným účetním asistentem.
Současně jsem byl účetním v občanském sdružení olomouckých vozíčkářů TREND, které jsem pomáhal založit.

Dnes je mi 55 let. Snažil jsem se také samostatně podnikat jako účetní, k čemuž vlastním živnostenský list s předmětem podnikání "Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence" - bohužel dodnes se mi nedaří na trhu nalézt vhodné zakázky a pracovat pro někoho ze svého domova, na svém počítači vybaveném též internetem.

Jsem šťasten, že mám tu čest být již devátým rokem spokojeným uživatelem ekonomického systému Money od společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. (nejprve Money 2000, nyní nejnovější verze Money S3). Systém jsem získal díky vstřícnosti a pochopení vedení firmy za zvýhodněných podmínek. Díky tomuto programu mám v jeho plné verzi možnost i dnes získávat a neztrácet praxi se skutečně špičkovým ekonomickým systémem pro vedení účetní evidence malých a středních firem, přestože jsem už mimo pravidelný pracovní proces. Program s možností aktualizace na nejnovější verzi a potřebné technické podpory mi tak nabízí možnost udržovat sám sebe v dobré odborné kondici pro případ, že by někdo mé služby zodpovědného odborného účetního přece jen potřeboval.

Program Money S3 umožňuje, dle mého názoru, skutečně efektivní vedení finančního účetnictví, fakturace včetně saldokonta odběratelů a dodavatelů, skladové evidence, objednávek, mezd a personální agendy, majetku, evidence vozidel včetně knihy jízd, nechybí ani adresář k usnadnění vyplňování účetních dokladů.

Závěrem lze říci, že díky Money S3 mám velmi slušné zkušenosti zejména s finančním účetnictvím neziskových organizací, kde se pomocí členění činnosti na neomezený počet středisek dají pohodlně odlišit jednotlivé projekty a v rámci projektů jednotlivé akce, jakož i na druhé straně zdroje financování - jednotliví donátoři, či poskytovatelé dotací, včetně dotací ze strukturálních fondů Evropské unie.

Samotné vyúčtování dotací, grantů či darů je potom skutečně hračkou, zejména s možností propojení s funkcí MS Excel. Takto mně osobně v mém profesním životě pomáhají programy Money a za tuto pomoc jsem vděčen firmě CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Další články k tématům - aktualizace - CÍGLER - evidence - Money - program - S3 - SOFTWARE - účetnictví - zdarma

Článek CÍGLER SOFTWARE a.s. ze dne středa 19. listopadu 2008

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.

Holding Solitea - nový hráč na trhu podnikových informačních systémů

Cígler Software posiluje na trhu ERP akvizicí Altus software

iDoklad - účetnictví a sdílení firemních dokladů online

J&T vstupuje do Cígler Software

Evidence dokumentů DMS je součástí ERP Money S5

Marketing v Cígler Software povede Lukáš Krifta

Money S3 je IT produktem roku 2012

iDoklad online fakturace zdarma má 10000 uživatelů

idoklad.cz on-line fakturace pro Android

iDoklad uspěl v mezinárodní soutěži European Seal of e-Excellence na CeBIT 2012

iDoklad: úspěšné cloudové řešení na veletrhu CeBIT 2012

iDoklad vítězem mezinárodní vývojářské soutěže pro Windows Azure

iDoklad.cz pro fakturaci v cloudu: Nejlepší řešení na platformě Windows Azure

Účetní centrála ekonomického systému Money S3 je IT produktem roku 2010 v kategorii IS

Ocenění Slovak Gold pro účetní program Money S3

ERP Money S4 pro Centrum Holdings

Money S5 je IT produktem roku 2010

Ocenění Computerworld Excellent 2010 pro účetní program Money S3

Money S4 a Money Dnes s nominacemi na IT produkt roku 2010

Občanské sdružení Volání naděje účtuje v Money S3 zdarma

Harley Davidson jede na Money S4 od Cígler Software

Vaše firma v iPhonu

Money S3 pomáhá v pracovním uplatnění tělesně postiženým

Objednávky schodišť J.A.P. řídí Money S5

Nová verze Money S3 11.020

Informační systém Money S5 chrání receptury v Lena Chemical

Prodejna S5 rozlévá ve Vinné galerii

Money S5 řídí distribuci italské kosmetiky Madel

GE Money Účetní roku 2008

Podzimní 30 % sleva na pořízení nového kompletu ekonomického systému Money S3

Podzimní sleva 30 % na nákup dalších licencí pro provoz na více PC

Money S5 hlídá opravy ve společnosti BMK servis

Swistar vyřešil logistiku nasazením Money S5

Letos více než 100 hostů

Letní sleva 30 % na nové komplety ekonomického systému Money S3

Stříbrný pohár z Le Mans putuje do Brna

GE Money Účetní roku 2008

Prodejna S5 získala prestižní cenu Microsoft Industry Awards

Pokladní systém Prodejna S5 uspěl v soutěži IT produkt 2008

Cígler Software a Karat Software spolily své síly