logo

Nová verze Money S3 11.020

Nová verze Money S3 ve formě kompletního instalačního balíčku i úsporného přechodu z předchozích verzí je již k dispozici. CD s touto verzí jsou zároveň doručována v průběhu prvního listopadového týdne všem uživatelům Aktualizace 2008.

Nová verze přináší v rámci Aktualizace řadu novinek a změn - z nejdůležitějších jmenujme zcela přepracovaný modul Money Dnes, který je nyní standardní součástí Money S3, funkci "vytváření dokladů ze zdrojových dokladů", "automatickou notifikaci mailem", "Databaninkg ČS" a další.

Součástí zásilky s aktualizačním CD bylo i nejnovější vydání tištěného magazínu Money News, který kromě úplného seznamu změn a novinek v nové verzi Money S3 obsahuje také informace o změnách v legislativě, článek o výhodách propojení Money S3 a Office 2007 a řadu dalších zajímavostí.

Zásilku doplnil voucher na slevu na pořízení kancelářského balíku Office Small Business 2007 se slevou 30 % pro uživatele Money, praktický plánovací kalendář na rok 2009 a s blížícím se koncem roku také vstup do Aktualizace 2009.

Další články k tématům - Money - aktualizace - Office - 2007 - doklady

Článek ze dne 6. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.