logo

iDoklad.cz pro fakturaci v cloudu: Nejlepší řešení na platformě Windows Azure

iDoklad je bezplatná služba - bez žádných tarifů, poplatků - vše je zdarma a účet si založíte do jedné minuty. Zapomeňte na šablony v Excelu, šetřete čas, vystavujte a tiskněte faktury zcela zdarma přímo ve svém prohlížeči, snadný export a dokonalý přehled!

Služba iDoklad.cz pro fakturaci v cloudu se stala vítězem soutěže Microsoft Awards 2011 v kategorii Nejlepší řešení na platformě Windows Azure. Jde o on-line službu pro vedení fakturace z dílny Cígler Software.

V soutěži Microsoft vybírá a oceňuje nejlepší IT projekty, realizované jejími certifikovanými partnery. Systém iDoklad.cz je určený pro on-line správu fakturace zdarma, tedy především menším firmám a živnostníkům, kteří doposud fakturovali systémem papír-tužka, popř. v tabulkovém procesoru.

Služba přitom úspěšně klade důraz na maximální jednoduchost a snadnost použití, takže mezi jejími uživateli je řada i takových, který byli informačními systémy doposud "nepolíbeni". Díky technologii cloud computingu na platformě Windows Azure mohou zájemci začít službu využívat pomocí běžného internetového prohlížeče okamžitě a po několika minutách po registraci již vystavovat profesionální faktury.

Z cloud computingu čerpá iDoklad řadu dalších výhod - mobilní přístup odkudkoli, minimální až nulové nároky na údržbu ze strany uživatelů, průběžnou aktualizaci aplikace a další. Samozřejmostí je rovněž naprosté bezpečí uživatelských dat, ať už z hlediska jejich trojnásobně zajištěného uložení v SQL databázích jednoho ze světových datacenter společnosti Microsoft, nebo šifrovaného přístupu ke službě pomocí SSL protokolu.

Použité technologie, včetně Microsoft Silverlight, umožnily tvůrcům služby překonat nejrůznější omezení, kterými trpí část podobných on-line služeb. Ovládání celé aplikace je proto naprosto přirozené a nabízí nadstandardní možnosti třídění, vyhledání a zobrazování jednotlivých záznamů. Také rozsah funkčnosti služby je pozoruhodný: mimo běžných vlastností - uživatelské texty ve fakturách či doplnění vlastního loga a razítka - najdete v iDokladu propojení na databázi ekonomických subjektů ARES, spolupráci s databází kredibility odběratelů Credit Check, podporu cizích měn a fakturace do zahraničí, aparáty upomínek, automatické odeslání faktur v PDF nejen odběratelům, ale i své účetní a další vymoženosti.

Neméně významnou skutečností je, že za celou službou stojí jeden z největších českých výrobců ekonomických a informačních systémů, akciová společnost Cígler Software. Její více než dvacetiletá tradice a know-how v oboru dává všem uživatelům fakturace v cloudu stoprocentní garanci provozu, podpory i dalšího rozvoje této sympatické on-line služby.

Další články k tématům - ARES - Azure - cloud - computing - Excel - fakturace - iDoklad - PDF - Silverlight - SQL - SSL - zdarma

Článek ze dne 7. dubna 2011 - čtvrtek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.

iDoklad vítězem mezinárodní vývojářské soutěže pro Windows Azure

iDoklad.cz pro fakturaci v cloudu: Nejlepší řešení na platformě Windows Azure