logo

GE Money Účetní roku 2008

Společnost Cígler Software vyhlásila vítězku již čtvrtého ročníku soutěže GE Money Účetní roku 2008. Nejlepší účetní České republiky v soutěži, která probíhá pod odbornou garancí Komory certifikovaných účetních, se stala Kateřina Dušánková.

Vedle titulu "Účetní roku 2008" získala zájezd pro dvě osoby na exotické Bali v hodnotě 100000 Kč a kapesné ve výši 20000 Kč.

Vítězkou soutěže GE Money Účetní roku 2008 se stala Kateřina Dušánková, auditorka z Liberce. Ve finálovém kole, které se konalo pod dohledem odborné poroty v Brně, dosáhla nejlepšího výsledku v písemných testech a právem se tak může pyšnit titulem Účetní roku 2008. "Vyhlášení výsledků mne velmi mile překvapilo, přece jen byly testy poměrně náročné - děkuji všem," neskrývala svou radost čerstvá královna účetních těsně po vyhlášení výsledků.

Generální partneři soutěže, Cígler Software a GE Money Bank, ve spolupráci s dalšími významnými partnery letos vyhlásili již čtvrtý ročník soutěže GE Money Účetní roku 2008, která si klade za cíl najít nejlepšího účetního v České republice a pozvednout tak prestiž této stále poněkud opomíjené profese, která patří ve vyspělých ekonomikách k jedné z nejprestižnějších.

"Jsme rádi, že se soutěž Účetní roku stává každý rok prestižnější a rostoucí zájem i výkon soutěžících nás motivuje do budoucna," říká Martin Cígler, představenstva Cígler Software a dodává: "Jako přední český producent ekonomických a informačních systémů chápeme zodpovědnost soutěžících a jsme rádi, že i touto cestou můžeme ocenit práci účetních, daňových poradců, auditorů, ekonomů a dalších profesí, zabývajících se účetnictvím. Věříme, že tak pomůžeme zvýšit prestiž těchto oborů a tyto pracovníky motivovat k dalšímu vzdělávání a rozvoji."

Soutěže GE Money Účetní roku 2008 se mohl zúčastnit každý občan České republiky starší 18 let, který ovládá účetnictví. Nebylo důležité dosažené vzdělání, profesní postavení nebo používaný ekonomický software. O úspěchu v soutěži rozhodovaly pouze odborné znalosti, prokázané ve třech kolech soutěže. První dvě, základní a semifinálové, se odehrály formou on-line testů znalostí účetnictví na internetových stránkách akce. Rozhodovala správnost odpovědí i jejich rychlost. Sto finalistů se pak utkalo osobně o titul a atraktivní ceny formou písemných testů za dohledu odborné poroty ve finále, které se letos konalo 7. října 2008 v Brně.

Soutěž dále podporují společnosti Microsoft, Datev, Veletrhy Brno, ACCA, J.K.R., Karat Software a LCS International, odborným garantem je Komora certifikovaných účetních. Vítězka soutěže, Kateřina Dušánková, získala titul „Účetní roku 2008" a zájezd pro dvě osoby na exotický ostrov Bali. Druhá v pořadí, Alena Nováková, obdržela LCD televizor Panasonic a třetí nejlepší účetní, Tomáš Dalecký, GPS navigaci TomTom. Atraktivní ceny získali v doprovodné soutěži i nejlepší uživatele ekonomických a informačních systémů Money, Byznys, Helios a Karat.

Článek ze dne 13. října 2008 - pondělí

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.