logo

iDoklad online fakturace zdarma má 10000 uživatelů

10000 uživatelů, 100000 faktur a navíc i cena od Microsoftu těší tvůrce iDokladu. Bezplatná on-line fakturace iDoklad od firmy Cígler Software je u nás již dobře zavedenou službou.

Hned v prvním roce od svého vzniku posbírala řadu cen a stala se zřejmě nejrozšířenějším způsobem fakturace přes internet v České republice. Během května 2012 pak postupně překonala dvě hranice, 10000 uživatelů a 100000 vystavených faktur. Třešničkou na dortu se pak stalo i vítězství v pátém kole soutěže vývojářů na platformě Windows Azure.

iDoklad je nejjednodušší způsob, jak můžete pohodlně odkudkoliv a zdarma vystavovat, tisknout a opravovat svoje faktury on-line. Neexistují žádné tarify, poplatky, naprosto vše je zdarma. Účet si založíte do 60 vteřin a ihned můžete začít vystavovat online faktury.

První "ostré" faktury byly v iDokladu vystavené v dubnu 2011 a počet uživatelů záhy začal rapidně narůstat. O rok později, na začátku května 2012, přesáhl hranici 10000 aktivních uživatelů, kteří jen o dva týdny později vystavili svou 100000. fakturu.

Velký příliv nových uživatelů se udál zejména tento rok, a to zřejmě díky spuštění vlastních mobilních aplikací pro Android a Windows Phone, kterými ostatní internetové fakturace nedisponují.

Desetitisícím uživatelem se stal Karel Marinč z Brna, kterému Cígler Software na památku věnovala flash disk. Prozradil nám: "Mým velkým koníčkem je letectví a v této oblasti i soukromě podnikám. Při hledání vhodné fakturační služby na Googlu jsem dlouho neváhal - iDoklad nabízí nejlepší funkce a na rozdíl od ostatních služeb tohoto rozsahu je zdarma."

Koncem května 2012 iDoklad ocenila také společnost Microsoft v soutěži "Tvoje firma, tvoje šance na úspěch" určené vývojářům na platformě Windows Azure.

"Úspěchů iDokladu si velmi vážím", popisuje Martin Cígler, ředitel Cígler Software. "Znamená to, že jsme naše dvacetileté zkušenosti s účetnictvím při vývoji systémů Money dokázali zúročit více než dobře."

iDoklad je nejoceňovanější program pro on-line fakturaci v Česku i na Slovensku.

Další články k tématům - Android - fakturace - Google - iDoklad - online - soutěž - zdarma - Karel Marinč - Martin Cígler

Článek ze dne 8. června 2012 - pátek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.