logo

Akreditované školicí kurzy pro AutoCAD

Počítačová škola Gopas představuje novou nabídkou specializovaných kurzů na projekční a konstrukční software AutoCAD. Gopas se stal Autorizovaným školicím centrem společnosti AutoDesk - světového lídra v oblasti 3D návrhových, konstrukčních a animačních programů.

Počítačová škola Gopas rozšiřuje celosvětovou síť autorizovaných školicích středisek AutoDesku a stává se jedním z nich. Ve svých prostorách nebo přímo u zákazníka realizuje kurzy zabývající se produkty a řešeními tohoto světového výrobce software pro 3D navrhování, projektování i zábavu.

"Z našich kurzů AutoCAD si vyberou jak ti, kteří se chtějí naučit základy práce v programu, tak zájemci o pokročilé techniky jako je třeba práce v 3D rozhraní", říká výkonný ředitel Počítačové školy Gopas Jan Dvořák.

V nabídce Gopasu najdete kromě kurzů různých úrovní pokročilosti programu AutoCAD také kurzy práce s AutoDesk Inventor 7, kde si osvojíte metodiku tohoto programu pro konstrukční modelování. Gopas se snaží formou svých kurzů maximálně vycházet vstříc potřebám klientů.

"Naši lektoři umějí připravit požadovaný kurz pro každého na míru. Dokonce jsme schopni za klienty přijet s naší mobilní učebnou, pokud je to třeba", shrnuje hlavní výhody kurzů AutoDesk v Počitačové škole Gopas ředitel Jan Dvořák.

Kromě autorizovaných kurzů, kde na konci každého školení obdrží účastníci certifikát společnosti AutoDesk, si mohou absolventi prověřit nabyté znalosti při certifikační zkoušce v testovacích centrech Počítačové školy Gopas v Praze nebo Brně.

Další články k tématům - 3D - AutoCAD - AutoDesk - kurzy - školení - Jan Dvořák

Článek ze dne 26. října 2011 - středa

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání