logo

E-learning je trendem současnosti

Mezi nejnovější trendy ve vzdělávání patří Just-in-Time Learning a s ním i e-learningové kurzy. Ty Gopas sám vyvíjí a expanduje s nimi nejen po celé evropě, ale i na arabský trh. Právě připravovanými tituly jsou například Windows 8 a Office 2013.

Co se týče vývoje objemu prodaných e-learningových kurzů Gopas, tak v roce 2002 jich bylo 280, v roce 2010 3446 a v roce 2012 zatím rekordních 5306 kurzů, což dokazuje dynamický růst nabídky v tomto progresivním segmentu.

Výhradní zaměření na vzdělávací činnost

Od svého založení v roce 1992 se Gopas orientuje primárně na vzdělávání v oblasti IT. Opakovaný zájem klientů i jejich doporučení zakládají dlouhodobou prosperitu i vedoucí pozici na trhu. Kvalitu poskytovaných služeb dokazují i certifikace ISO 9001 nebo autorizace Microsoft Gold Certified Partner, kterou Gopas získal jako první vzdělávací středisko v České republice, či Apple AATC (Apple Authorized Training Center), jejíž byl prvním držitelem ve střední a východní Evropě.

Gopas jako jediná počítačová škola poskytuje svým zákazníkům následující garance:

Kvalitní lektorský sbor

Výuka kurzů je vedena zkušenými a certifikovanými lektory s odbornými znalostmi i nezbytnými pedagogickými a prezentačními dovednostmi. Vzdělávání lektorů je vedeno formou interního certifikačního lektorského systému. Mezi odborníky uznávaný titul MCT (Microsoft Certified Trainer) je výchozím titulem všech lektorů, ovšem většina z nich je na vyšší úrovni několikastupňového systému vzdělávání.

Autorizace

Počítačová škola Gopas je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), Apple (Apple Authorised Training Center), IBM (IBM Authorised Training Partner), Adobe (Adobe Authorised Training Center), Autodesk (Autodesk Authorized Training Center), EC-Council (EC-Council Accredited Training Center) a mnoha dalších. Gopas je autorizovaným testovacím střediskem společností Prometric a Pearson VUE a testovacím centrem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist. Zároveň je akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence) a stal se jedním z prvních akreditovaných středisek v České republice na testování ECDL Advanced.

Gopas je členem IAMCP (Mezinárodní asociace certifikovaných partnerů Microsoftu), AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých), ICT Unie (Sdružení pro informační technologie a telekomunikace) a společnosti People Management Forum (dříve ČSRLZ).

Konference TechEd

Gopas ve spolupráci s firmou Microsoft pořádá každý rok odborná setkání IT specialistů TechED a ShowIT. Tyto odborné konference jsou určeny všem, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů firmy Microsoft.

Gopas slaví 20 let

Počítačová škola Gopas letos slaví dvacetileté výročí. Již od svého vzniku v roce 1992 je koncipována jako moderní organizace, která dokáže velmi pružně reagovat na požadavky trhu a dynamický vývoj informačních technologií. O tom svědčí i její úspěchy na poli vývoje a prodeje e-learningových kurzů, které prodává po celé Evropě a expanduje dokonce i v arabském světě.

Této ryze české akciové společnosti se vyplatilo vsadit výhradně na vzdělávání v oblasti IT, což ji odlišilo od konkurence a pomohlo k vedoucí pozici na trhu. Získáváním autorizací od předních výrobců programových produktů udržuje své služby na světové úrovni a dnes nabízí 1400 odborných kurzů, které ročně absolvuje až 30 tisíc studentů. Proto dnes Gopas patří k největším poskytovatelům IT školení v Evropě a je schopen poskytovat klientům jako jediný garance na konání kurzu, získané vědomosti a know-how.

Počítačová škola Gopas dnes nabízí 1400 IT a manažerských kurzů, což je nejvíce na trhu a 60x více než v začátcích. Lektorský sbor se za dvacet let rozrostl z prvního zapáleného odborníka až na 200 prvotřídních lektorů v současnosti.

První pobočku v Praze postupně následovaly další - v roce 1998 v Brně a v roce 2004 v Bratislavě. V prvních letech měl Gopas pouze jednu pražskou učebnu a dnes disponuje 41 interními učebnami v Praze, Brně a Bratislavě a klientům nabízí také servis 4 mobilních učeben, které mohou kompletně vybavené dorazit kamkoli potřebují.

Další články k tématům - Apple - ECDL - e-learning - ICT - ISO - kurzy - vzdělávání

Článek ze dne 25. října 2012 - čtvrtek

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání