logo

GOLD kompetence v oblasti Microsoft Learning pro Počítačovou školu Gopas

Počítačová škola Gopas získala s platností od 1.3. 2011 prestižní kompetencí GOLD pro oblast Microsoft Learning, která vyjadřuje nejen vysokou úroveň samotných školení a poskytovaných služeb, ale i celkovou práci všech složek týmu Počítačové školy Gopas.

Za dosažením tohoto cenného výsledku stojí kvalitní lektorský sbor, klientský servis, obchod, marketing a v neposlední řadě profesionální technická podpora. V současné době je Počítačová škola GOPAS jediným ryze českým autorizovaným školicím střediskem Microsoft se statusem Microsoft GOLD Certified Partner for Learning Solutions.

Gopas je jedno z nejdéle působících školicích středisek v oblasti kurzů Microsoft v České republice. Prestižní autorizaci Microsoft Senior Certified Training Education Center získal již v roce 1994.

Partneři společnosti Microsoft s kompetencí GOLD Certified Partner for Learning Solutions poskytují školení řešení Microsoft na nejvyšší úrovni. Tyto firmy musí zaměstnávat certifikované odborníky na technologie Microsoft. Značka Microsoft Gold Certified Partner je zárukou kvality, kompetence a zkušeností po celém světě.

Další články k tématům - Certified - Education - GOLD - Learning - marketing - Training - vzdělávání

Článek ze dne 24. února 2011 - čtvrtek

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání