logo

GOPAS DevCon 2011: konference zaměřená na novinky pro vývojáře

Počítačová škola Gopas a společnost Microsoft pořádají odbornou vývojářskou konferenci GOPAS DevCon 2011. Tato konference představí v sérii pěti přednášek žhavé novinky, které Microsoft oficiálně představí až v roce 2012.

"Po opakovaném úspěchu jarní konference TechEd-DevCon jsme se rozhodli pro uspořádání její obdoby, která je zaměřena na novinky pro vývojáře. Očekáváme úspěch tohoto projektu, protože zde většina novinek bude představena vůbec poprvé a ti, kdo sledují aktuální trendy, si GOPAS DevCon jistě nenechají ujít. S těmito inforamcemi budou totiž moci dělat správná rozhodnutí ve svých aktuálních projektech", láká na konferenci Jan Dvořák - výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Hlavními tématy zde budou novinky v .NET Framework, Visual Studio a SQL Server z pohledu vývojáře na platformě Microsoft. Těšit se tedy můžete na ASP.NET 4.5, Mango, Denali nebo VS vNext. Přestože se jedná o novinky oficiálně Microsoftem uváděné až v příštím roce, na konferenci GOPAS DevCon 2011 se s nimi budete moci seznámit již na začátku prosince.

Kromě série unikátních přednášek bude návštěvníkům k dispozici kvalitní catering po celou dobu akce, dostatek parkovacích míst a spolehnout se mohou i na dobré dopravní spojení MHD (metro B, Černý Most).

GOPAS DevCon 2011 proběhne 1.12. 2011 v prostorách Multiplexu CineStar v Praze na Černém Mostě.

Další články k tématům - ASP - Denali - DevCon - Framework - konference - Mango - SQL - Jan Dvořák

Článek ze dne 4. listopadu 2011 - pátek

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání