logo

Počítačová škola Gopas: kurzy podzimní sezóny 2010

Nové kurzy Gopas podzimní sezóny obsahující celou řadu novinek. Příležitost k návštěvě zajímavých a užitečných kurzů mají správci sítí, programátoři, databázoví specialisté, animátoři, fanoušci počítačů Mac i všichni běžní uživatelé.

"Skupina kurzů zaměřená na Center Operations Manager 2007 je určena pro správce sítí na platformě Microsoft, kteří se chystají k nasazení, nebo již musí spravovat a sledovat své systémy a aplikace pomocí technologie SCOM 2007," říká Ondřej Ševeček, produktový manažer kurzů oblasti Microsoft servery a systémy. A upozorňuje že na své si přijdou také pokročilí správci a tvůrci balíčků. Kurz Threat Management Gateway 2010 se bude hodit správcům, kteří mají na starosti údržbu i sledování firewall řešení firmy.

Počítačová škola Gopas myslí i na programátory nejrůznější pokročilosti. Například kurz Úvod do Delphi je určený pro posluchače, kteří již zvládli základy programování a chtějí zvládnout objektově orientovaný jazyk Object Pascal. Kurz Objektové programování v PHP je určen pro vývojáře PHP aplikací, kteří mají zkušenosti s procedurálním programováním nebo se základy objektového programování a hodlají plně využít všech objektových vlastností PHP 5. Pokročilejším Gopas nabízí kurz osvědčené kombinace metod a nástrojů obsažených v produktech Visual Studio Premium/Ultimate 2010 a Team Foundation Server 2010. S těmito znalostmi můžete spravovat životní cyklus vašich aplikací, od správy požadavků, přes design a implementaci, testování, až po nasazení do reálného či virtuálního prostředí.

Dále Gopas rozšiřuje své portfolio i o kurzy zaměřené na fanoušky počítačů Apple. Zájemci z řad programátorů i běžných uživatelů tak mohou absolvovat např. základní i pokročilé kurzy iWork, iLife, Apple Aperture, Apple Final Cut Express. "Například základní kurz Apple iLife je určen uživatelům, kteří se chtějí seznámit s aplikacemi iPhoto pro práci s obrázky, iMovie pro střih videa, iDVD pro tvorbu DVD disků, Garage Band pro zpracování zvuku a iWeb pro vytváření webových stránek," láká jablíčkáře Vítězslav Holas, produktový manažer pro oblast grafika, multimédia a design.

Velkému zájmu se jistě budou těšit také kurzy přechodu na nový balík Adobe CS5 učené pro Flash animátory, editory videa a grafiky. Například aplikace Adobe Photoshop, která nabízí nový systém štětců, vylepšení v oblasti videa, lepší možnost zpracování 3D objektů a v neposlední řadě jednoduché retuše "na jedno kliknutí" uživatelský úspěch již zaznamenává.

Je evidentní, že Gopas sleduje zájem o jednotlivé kurzy a operativně dokáže zařadit aktuální témata, o něž je mezi IT komunitou zájem. Bližší informace o nabídce novinek najdete na webové stránce společnosti Gopas.

Článek ze dne 23. září 2010 - čtvrtek

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání