logo

TechEd DevCon 2011: odborné setkání IT specialistů ve znamení cloud computingu

Již devátý ročník odborného setkání IT specialistů TechEd DevCon 2011 představí spoustu zajímavých témat z dynamicky se rozvíjející oblasti cloud computingu. Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft zde budou od 2. do 5.5. 2011 prezentovat aktuální novinky a témata, která hýbou nejen tímto odvětvím IT.

Letošní ročník nabízí více než 60 prezentačních bloků a stejně jako ten loňský se koná v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Na konferenci bude k dispozici nezbytný přístup k WiFi bezdrátovému internetu i dobíjecím místům pro laptopy a po přednáškách lze přímo na místě konání zdarma relaxovat ve fitness zóně či bazénu.

Pro účastníky, kteří dorazí autem, je samozřejmě zajištěn dostatek parkovacích míst. Nezbytné uvolnění po třídenním vstřebávání nových poznatků pak nabídne závěrečná středeční TechEd DevCon párty.

"Cloud computing se dnes stává jedním ze základních nástrojů sloužících v praktickém využití IT v byznysu," říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas. "A my na konferenci TechEd DevCon 2011 komplexně ukážeme, kam jeho vývoj směřuje a jaké řeší problémy," dodává.

Microsoft se vývojem Cloud computingu zabývá již téměř 15 let a nabízí stále více svých produktů právě v tomto prostředí. Z přednášek stojí za pozornost například na téma "Data v oblacích, nohy na zemi: Windows Azure Storage" Michala Altair Valáška, které představí Windows Azure jako bezpečné, finančně zajímavé a bezpečné úložiště dat.

"Business Intelligence ve světě Microsoft" Erika Cahy přehledně shrne všechny současné technologie sloužící jako platforma pro Busines Intelligence řešení. "Microsoft Virtualization - možnosti, achitektura a plánování" Martina Zeleného ukáže novinky a výhledy na poli virtualizace nebo "Exchange 2010 - vysoká dostupnost" Martina Pavlise a Miroslava Knotka. Za zmínku jistě stojí i vysoce specializované přednášky v "geek roomu".

Článek ze dne 20. dubna 2011 - středa

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání