logo

Bezplatná zápůjčka serverů HP ProLiant k otestování

Společnost Infinity až do 31.1. 2012 nabízí zapůjčení zdarma a vyzkoušení serverů HP ProLiant DL120 G7, DL360 G7, DL380 G7, ML350 G6. Servery HP ProLiant jsou spolehlivé a inovativní systémy s nejširším spektrem použití.

Využijte jedinečnou možnost nezávazného vyzkoušení kvality a funkčních výhod serverů HP ProLiant řad G7 a G6. Platforma HP ProLiant obsahuje komplexní soubor technologií a flexibilních nástrojů, které maximalizují produktivitu.

Typ ProLiant DL je primárně určen pro montáž do racku. Je ideální do prostředí, kde chceme dosáhnout vysoké hustoty serverů např. pro clusterování serverů. Tyto servery nabízejí výborný poměr - vysoký výpočetní výkon na jednotku místa zabraného v racku.

Typ ProLiant ML byl zkonstruován s ohledem na maximální možné rozšíření v podobě přidávání jednotlivých PCI-e karet a interních disků. Tyto servery doporučujeme zákazníkům, kteří nemají rackovou infrastrukturu.

Všechny výhody těchto serverů si můžete v tomto období vyzkoušet přímo ve Vaší společnosti po zaslání Vašich kontaktních údajů na lhajkova@infinity.cz.

Další články k tématům - infrastruktura - ProLiant - servery - zdarma

Článek ze dne 15. listopadu 2011 - úterý

Další články od Infinity a.s.