logo

Infinity mezi nejlepšími světovými prodejci Microsoft Dynamics

Společnost Infinity byla již podruhé jmenována do elitní skupiny nejlepší strategických partnerů Microsoft Dynamics v rámci ocenění PRESIDENT´S CLUB.

Členství získává jen 5% celosvětových partnerů, kteří v daném období dosáhli výborných obchodních výsledků a kteří svoji kontinuální aktivitou přinášejí cenná řešení pro zákazníky Microsoft Dynamics.

Mezi hodnotící kritéria patřily počty nových implementací podnikových řešení či celkový obrat vůči společnosti Microsoft. Z České republiky byly do President´s club přijaty pouze 2 společnosti. Tito partneři vytvořili 26 % celkového obratu u ERP řešení.

Svoji stabilitu na trhu a pozici silného partnera společnosti Microsoft potvrdila Infinity rovněž tím, že letos získala i druhé renomované ocenění Microsoft Dynamics Reseller of the Year Finalist pro střední a východní Evropu. Tento status získávají pouze 3 vybraní partneři v regionu, kteří v daném období prokázali vynikající obchodní výsledky a plnili další požadavky.

Společnost Infinity se zařadila mezi finalisty, dvě ruské IT společnosti, díky inovativním implementacím Microsoft Dynamics u svých zákazníků a důkladné technologické odbornosti svých pracovníků.

Ocenění byla udělena v rámci celosvětové partnerské konference Microsoft (WPC), která se konala v půlce července v kanadském Torontu. "Jsem hrdý na to, že naše společnost uspěla v nekompromisním mezinárodním srovnání s nejlepšími partnery celosvětového řetězce Microsoft Dynamics. V celém regionu CEE je totiž až 40000 Microsoft parterů. Obě ocenění jsou dalším důkazem toho, že tým zaměstnanců Infinity dělá svou práci dobře a že můžeme zákazníkovi nabídnout víc než jen standardní řešení", komentuje událost generální ředitel společnosti Jaroslav Procházka.

Kromě zaměření na ERP a CRM vystoupil pan Procházka na konferenci s prezentací našich zkušeností s cloudovým řešením Office 365 v Infinity a u zákazníků. Na regionální CEE keynote představil hlavní důvody, které vedly naši společnost do cloudu.

Klíčovou úlohu sehrála vlastní migrace na Office 365, která zvýšila i důvěru zaměstnanců v toto řešení, a větší možnost nabízet tato řešení zákazníkům.

Další články k tématům - CRM - Dynamics - ERP - ocenění - Office - Jaroslav Procházka

Článek ze dne 19. července 2012 - čtvrtek

Další články od Infinity a.s.