logo

Partnerská účast Infinity na HP FÓRUM 2012

Společnost Infinity se stala oficiálním partnerem významné akce HP FÓRUM 2012. Setkání s podtitulem "Vzlétněte s moderními informačními technologiemi k novým obchodním obzorům", se účastnilo téměř 200 zákazníků a partnerů Hewlett-Packard.

Celým dnem osobitě provázela moderátorka akce, Alena Zárybnická, mimo jiné známá svoji vášní pro malá motorová letadla. Náplní akce bylo seznámit s technologickými novinkami a plány společnosti HP.

Vyzdvihnout lze dopolední blok představující vysokoúrovňový pohled na téma IT 2.0., zahrnující problematiku Business Intelligence a možností řízení datových center. Na řadu přišly i ekonomicky zaměřené prezentace představující možnosti jak ušetřit finance a provozovat IT s výrazně nižšími náklady.

Společnost Infinity, která měla stánek umístěný přímo v konferenční místnosti, nabídla zájemcům velké množství informací z oboru podnikových aplikací, infrastrukturních řešení či z nově probíhající kampaně Jak chutná cloud.

Odpolední blok přednášek zahrnoval již reálné ukázky nových technologií, zajímavé případové studie a rozbor legislativních/právních možností v rámci správy a ukládání dat.

Konferenci završila závěrečná panelová diskuze a tombola s velice zajímavými dárky z oblasti letectví.

Večerní recepce a neformální setkání se konalo v restauraci Zlatá Praha, která je situovaná v nejvyšším patře hotelu a nabízí úchvatný výhled na město.

Konference HP Fórum 2012 se uskutečnila 18.4. 2012 v pražském hotelu InterContinental.

Další články k tématům - BI - cloud - konference - Alena Zárybnická

Článek ze dne 3. května 2012 - čtvrtek

Další články od Infinity a.s.