logo

Ocenění Cisco SMB Partner 2011 pro Infinity

Společnost Infinity získala ocenění Cisco SMB Partner 2011. Tato cena se předává za neustálé úsilí partnerů podporovat produkty a řešení Cisco a zároveň za největší vykázaný objem uzavřených obchodních případů v dané oblasti.

Infinity každoročně splňuje podmínky pro dosažení vybraných certifikací Cisco na různých úrovních (např. Premier Certified, Advanced Wireless atd.), zahrnující nároky na partnera v oblasti technické a obchodní specializace a trvalé podpory zákazníků.

"Je nám velkým potěšením, že naše partnerská spolupráce se společností Cisco vede k takovýmto úspěchům. Jedná se o nezanedbatelnou odměnu a motivaci za naší snahu dodávat na český trh ty nejkvalitnější produkty a řešení. Kromě vysocké kvality námi dodávaných produktů, naši zákazníci vítají i komplexní dodávku našich služeb, od optimalizovaného návrhu jejich infrastruktury, přes implementaci a konfiguraci jednotlivých parametrů až po nepřetržitý monitoring a servis všech prvků," doplnil při převzetí ceny produktový manažer Infinity, Vítězslav Klika.

Ocenění bylo uděleno Infinity a.s. na Cisco Commercial Summite, konaném 18.5. 2011 v prostorách kinosálu Cinestar na Andělu v Praze.

Další články k tématům - infrastruktura - ocenění - SMB - Vítězslav Klika

Článek ze dne 23. května 2011 - pondělí

Další články od Infinity a.s.