logo

Firemní IT v Čechách zastarává

Téměř 60 % velkých firem používá podnikový ERP informační systém starší než 7 let. Vyplývá to z podzimního průzkumu společnosti Infinity, který provedla téměř mezi 240 velkými a středními firmami v Česku.

Výrobci ERP řešení se snaží jednotlivé verze přizpůsobit aktuálním požadavkům trhu a moderním technologickým trendům. Vývoj je přitom překotný. Například ERP systém MS Dynamics AX 2012 obsahuje oproti původní verzi AX 2009 specifické moduly pro Procesní výrobu, Profesionální služby, Retail a Veřejný sektor.

Výměna stávajícího ERP může být bolestivá, pokud se však provede správně, otevírá fakticky neomezené možnosti rozvoje firmy. Základem bezproblémového přechodu na nový ERP je kromě dobré přípravy, procesní analýzy a úplných funkčních specifikací i výběr silného a zkušeného implementačního partnera.

Takového, který poskytuje nejen implementaci ERP, ale také dobře zná navazující speciální aplikace a především je schopen poskytovat následnou kvalitní podporu komplexního řešení.

Infinity se takovým partnerem snaží být! Také proto byl společnosti již potřetí udělen nejvyšší rating AAA Excelentní v prestižní ČEKIA Stability Award. I po změně vlastnické struktury, respektive také díky ní a novým rozvojovým plánům, nabízíme v oblasti implementace firemního IT odbornost, vývoj a zároveň stabilitu.

Další články k tématům - analýza - ERP - IS - průzkum

Článek ze dne 12. prosince 2012 - středa

Další články od Infinity a.s.