logo

ATOM ONE pomáhá s prevencí před napadením IT prostředí firem

Nový cloudový nástroj ATOM ONE poskytuje přehled o provozních a bezpečnostních parametrech IT prostředí a doporučuje preventivní kroky pro předcházení kybernetických útoků. Všechny informace jsou dostupné na jednom místě s možností vizualizace dat z dalších datových zdrojů.

ATOM ONE je výkonný cloudový nástroj pro střední a velké firmy, který na jednom místě (ATOM ONE Central Dashboard) poskytuje dokonalý přehled o provozních a bezpečnostních parametrech IT prostředí.

Současně doporučuje preventivní kroky - je tedy okamžitě zřejmé, na co se zaměřit a jak případné nedostatky odstranit.

"Služba ATOM ONE je založena na expertních znalostech našich lidí a odráží potřeby organizací z pohledu kybernetické bezpečnosti. Jako preventivní nástroj jim totiž pomáhá odhalit útok dříve, než k němu dojde, a tím může organizacím ušetřit mnoho starostí a finančních prostředků. Jsem hrdý na to, že pomocí tohoto nástroje můžeme organizacím pomoci ochránit nejen jejich systémy a data, ale jejich podnikání jako takové," říká Miroslav Knotek, ředitel společnosti KPCS CZ.

Služba zajišťuje sběr a analýzu bezpečnostních událostí a nepřetržitě sleduje parametry ve čtyřech oblastech.

Sledované oblasti:

V každé ze sledovaných oblastí lze ihned vidět, v čem je problém a jak ho řešit, a to napříč cloudovým i on-premise prostředím.

Během pár desítek minut od aktivace služby jsou organizace schopny identifikovat bezpečnostní a provozní nedostatky svého IT prostředí a získat přehled o jeho slabých místech. Služba současně nabídne řešení nalezených problémů.

Díky neustálé aktualizaci jsou organizace připraveny včas reagovat i na nové hrozby.

Hlavní výhody nástroje ATOM ONE:

Společnost KPCS CZ uvedla cloudovou službu ATOM ONE na trh ve čtvrtek 19. 11. 2020.

Článek ze dne 23. listopadu 2020 - pondělí

Další články od KPCS CZ, s.r.o.