logo KPCS CZ, s.r.o.

KPCS CZ finalistou soutěže Microsoft Awards 2019

Společnost KPCS CZ získala ocenění Finalista v rámci kategorie Kulturní změna v organizaci s využitím Microsoft technologií. Letošním nosným tématem byla Digitální transformace, jako proces představující zcela nový způsob propojování lidí, procesů a dat. V 11 kategoriích soutěže bylo nominováno celkem 179 řešení.

Společnost KPCS CZ, specializující se na poskytování expertních konzultací a spravovaných služeb, návrhy a realizace projektů využívajících technologií a služeb společnosti Microsoft, v letošním roce uskutečnila v rámci Microsoft Awards nominaci, která v historii soutěže nemá dosud obdoby.

Nominovala totiž sama sebe s řešením - KPCS CZ digitalizuje své procesy a posiluje firemní kulturu - a za svůj počin byla oceněna titulem Finalista.

"Na vlastním příkladu můžeme ukázat, jak nás digitalizace procesů v cloudu významně posunula. Přínosy jsou měřitelné hned ze tří pohledů a profitují z nich všechny zúčastněné strany. Vedení společnosti má díky kvalitním informacím v reálném čase v rámci reportingu dostatek podkladů pro rychlé rozhodování, což má pozitivní dopad jak na efektivitu práce, tak na finanční výsledky společnosti. Koncový zákazník, stojící v centru naší pozornosti, díky včasné a rychlé komunikaci, automatizaci procesů a plánování v reálném čase dostává tu nejvyšší možnou podporu při řešení svých potřeb. A zaměstnanci mohou plně využívat prostředků moderního pracoviště a nástrojů moderní spolupráce, což zvyšuje významně nejen produktivitu práce, ale díky možnosti lepšího plánování práce a možnosti pracovat odkudkoli také zlepšuje jejich worklife balance, a vede tedy ke zvýšení jejich spokojenosti a loajality k naší společnosti. Velmi významný přínosem je také rozšiřitelnost systé u do budoucna, se kterým počítáme," říká Miroslav Knotek, ředitel společnosti KPCS CZ.

KPCS CZ dokázala sama na sobě sílu kompletního řešení Dynamics 365, Microsoft 365 a Azure jako způsob řešení digitální transformace a vykročila tímto směrem jako vzor pro své současné a potenciální zákazníky.

Ukázkou řešení na sobě KPCS CZ také dokázala, že řešení a služby, které nabízí, reálně a spolehlivě fungují v praxi. Digitální doba změnila přístup ke koncovému zákazníkovi i internímu týmu organizací.

Všem je nutné poskytnout správné informace, ve správný čas a té nejvhodnější podobě pro jeho práci, nabídnout samoobslužné funkce. Taková je cesta, jak mohou organizace dále růst a rozvíjet svůj obchodní potenciál.

Vyhlášení výsledků soutěže Microsoft Awards 2019 proběhlo ve středu 24. 6. 2020 v Praze. Letošního ročníku se v rámci 11 kategorií účastnilo celkem 179 nominací, ze kterých bylo vybráno 25 finalistů a 19 vítězných řešení.

Článek KPCS CZ, s.r.o. ze dne pátek 26. června 2020

Další články od KPCS CZ, s.r.o.