logo

Bezplatná televize v mobilu je tady

Zadarmo a v digitální kvalitě nyní můžete sledovat váš oblíbený televizní pořad díky novému mobilnímu telefonu LG HB620T. Je to první přístroj svého druhu dostupný na českém trhu, který umí přijímat pozemní digitální vysílání (DVB-T).

Model LG HB620T má funkce i tvar jako běžný mobilní telefon. Jeho unikátnost objevíte stisknutím tlačítka TV. Vybíráte si ze všech volně šířených televizních kanálů ― ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, Nova, Prima, Óčko, Public TV, Z1 a dalších, které brzy přibudou v závislosti na celoplošném rozvoji digitalizace. Zároveň lze v digitální kvalitě poslouchat i rozhlasové stanice. „Skutečnost, že lidé televizi v mobilu LG milují, potvrzují desítky tisíc prodaných kusů během několika dnů v Německu před zahájením fotbalového Eura,“ uvedl Jakub Švestka, PR Specialist LG Electronics CZ.

Speciální procesor XD Engine zkvalitňuje podání rychle se měnícího obrazu, což uživatel ocení zejména u sportovních utkání. Touto technologií LG vybavuje i svoje televizory. Baterie při sledování televizního vysílání vydrží téměř tři hodiny.

Pokud nechcete zvukem pořadu rušit okolí, stačí připojit sluchátka. Vhod přijdou pokročilé funkce jako automatické zobrazování informací o tom, co se právě vysílá, elektronický program či paměť na uložení oblíbených stanic.

Tento přístroj je zároveň plnohodnotný mobilní telefon. Kompaktní tělo skrývá 2MPix. fotoaparát s funkcí nahrávání videí. Hudbu ve formátu MP3 přehrává i z externí microSD karty.

Internetový prohlížeč, e-mailový klient a podpora rychlého Internetu EDGE a HSDPA (až 7,2 Mbit/sec.) zaručuje snadnou práci v on-line světě. S okolními zařízeními telefon komunikuje prostřednictvím Bluetooth nebo USB kabelu.

První mobil s digitální televizí zdarma LG HB620T se začne prodávat od začátku srpna v síti Vodafone za cenu kolem 7 tisíc korun včetně DPH.

Článek ze dne 5. srpna 2008 - úterý

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.