logo

Evropská premiéra LG Shine, na náš trh se chystá na jaře

Společnost LG Electronics uvádí na evropský trh svůj pozoruhodný nový mobilní telefon LG Shine. V Evropě se objevil nejdříve ve Velké Británii. Britská premiéra je prvním krokem v rámci celoevropského uvedení. V České republice a na Slovensku by se telefon měl objevit během 2. čtvrtletí 2007.

Na stejné období pak plánuje společnost LG uvést na trh další dvě novinky - modely KG130 a KP202. Jde o elegantní véčko a klasický telefon pro méně náročné uživatele.

Od listopadového uvedení na domácí trh již společnost LG prodala v Koreji více než 180 000 telefonů značky Shine, přičemž každý den se stále prodává přes 3500 kusů. Jako druhý telefon (po modelu LG Chocolate) z prestižní edice Black Label Series již přístroj Shine vzbudil ve světě mimořádnou pozornost. Upoutal především díky široké obrazovce o rozměru 2,2 palců, která má při vypnutí zrcadlový efekt, multifunkčnímu rolovacímu ovladači a celokovovému tělu.

Na jaře uvede LG na český a slovenský trh ještě další dvě novinky. Telefony KG130 a KP202 potěší vyznavače véčkových modelů, respektive modelů klasických tvarů. Obě low endové novinky jsou vybaveny VGA fotoaparátem, displejem s 65000 barvami. Oba modely také podporují Java hry a GPRS.

O modelové řadě LG Black Label Series

LG Shine je po LG Chocolate dalším zástupcem řady Black Label Series, prestižní edice prvotřídních výrobků, které ztělesňují atraktivní vzhled a styl, jež moderní spotřebitel od svého telefonu očekává. Výrobky řady LG Black Label Series jsou však mnohem víc, než jen pouhými módními či stylovými telefony, ve skutečnosti totiž vytvářejí svojí zcela vlastní kategorii. Oslňující design se zde snoubí s technickým pokrokem a vznikají tak výrobky, které jsou na jedné straně kultovní a emocionálně poutavé a přitom cenově dostupné.

Článek ze dne 22. února 2007 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.