logo

LG DVD přehrávač s podporou formátu DivX HD

Nový DVD přehrávač s certifikací DivX, model LG DVS450H, v sobě spojuje stylový design a maximální kompatibilitu přehrávání. Díky jeho ultraštíhlému tělu je možné ho pověsit třeba na zeď a použít jej horizontálně i vertikálně.

Tento elegantní DVD přehrávač je možné postavit vodorovně, svisle, a nebo efektivně zavěsit na stěnu, díky jeho inovativnímu plovoucímu designu. K vnímání jeho vizuální kvality jistě přispívá i centrální dotykový snímač na posuvných dvířkách, který zajišťuje okamžité otevření přehrávače.

Uživatel má možnost sledovat filmy na discích nejrůznějších formátů, jejichž širokou paletu tento DVD přehrávač podporuje.

Díky kompatibilitě s formátem DivX-HD dokáže model DVS450H přehrát filmy ve vysoké kvalitě při zachování malé velikosti souborů. Velice praktickou funkci pak představuje schopnost přehrávače převést DVD ve standardním rozlišení na Full HD rozlišení 1080p.

Množství formátů, které tento krasavec umí přehrát, je opravdu široké, poradí si s DVD-RAM, DVD-Video/DVD-R/ DVD±RW, Audio CD/CD-R/CD-RW/MP3/CD/WMA, JPEG a DivX/DivX HD. Samozřejmostí je podpora českých a slovenských titulků (.srt, .smi, .ssa, .sub).

S podporou Dolby Digital a DTS je tento přístroj zárukou kvalitního dojmu také po zvukové stránce, k tomu přispívá precizní audio D/A převodník 192kHz/24bit.

S tímto zařízením si budete moci dopřát video s vysokým rozlišením ve formátu DivX na DVD nebo uložené na USB.

Za zmínku stojí také jednoduché a přehledné české menu, pro zájemce se nabízí možnost připojení externího pevného disku.

Přehrávač LG DVS450H se na českém trhu bude prodávat za cenu 2990 Kč s DPH.

Článek ze dne 6. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.