logo

LG Electronics globální partner Formule 1

LG Electronics, vedoucí globální společnost a technologický inovátor v oblasti spotřební elektroniky, dnes oznámila, že podepsala smlouvu, podle níž se stává globálním partnerem a technologickým partnerem Formule 1.

Jako součást tohoto významného spojení společnost LG získává propagaci vlastní značky a marketingová práva coby oficiální partner Formule 1™ v oblasti spotřební elektroniky, mobilních telefonů a zpracování dat. Víceletá smlouva vejde v platnost v lednu 2009.

"Formule jedna představuje naprostý vrchol technologické inovace a stylu, a stejně tak si představujeme i značku LG Electronics,“" prohlásil Dermot Boden, marketingový ředitel (Chief Marketing Office – CMO) společnosti LG Electronics. "Domníváme se, že vzrušení a emoce spojené s F1 se nevyrovná žádný jiný sport, my v LG pociťujeme stejné nadšení a energii," dodal.

"LG je ve své oblasti vedoucí společností, je průkopníkem převratných technologií, a přináší tak inovaci a dokonalost ve stylovém balení - a o tom je i Formule 1," prohlásil Bernie Ecclestone, výkonný ředitel (CEO) společnosti Formula One Group. "Máme tolik společného, že jsem z našeho spojení opravdu nadšen a těším se na technologická řešení, která nám společnost LG může přinést," řekl.

Jako oficiální partner Formule 1™ v oblasti zpracování dat (Official Data Processor) bude společnost LG označena na závodech Formule jedna v rámci oficiální služby live timing a s ní spojené televizní grafiky. Bude se také těšit z komplexního balíčku prémiových marketingových práv spojených se značkou Formule 1™, platných po celém světě.

Boden z LG dále řekl : "V dnešním ekonomickém klimatu musí všechny organizace zaujmout strategickou pozici, co se týče jejich výdajů. Zde v LG si nedokážeme představit důležitější investici než do naší značky. Po pečlivém průzkumu marketingových a sponzorských příležitostí jsem přesvědčen, že toto strategické partnerství nejlépe zdůrazní a pozvedne profily obou globálních organizací při dlouhodobé spolupráci."

Další články k tématům - Formule - LG - partner - partnerem - Dermot Boden - Bernie Ecclestone

Článek ze dne 28. listopadu 2008 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.