logo

LG KC910 Renoir

Wi-fi, 8Mpix. fotoaparát, DivX, Dolby Mobile, widgets Foťte, natáčejte, dívejte se, bavte se ! Nový význam pojmu multimediální telefon dává novinka LG KC910, která přichází na český trh.

Netrpělivě očekávaný model KC910 s přezdívkou Renoir přináší širokoúhlý celodotykový displej, nadstandardně vybavený fotoaparát s 8Mpix. optikou s certifikací Schneider-Kreuznach, wi-fi, Dolby Mobile či přímé přehrávání DivX souborů.

Určité mobilní telefony na trhu jsou silné fotoaparátem, pokročilými technologiemi (například GPS či DivX) nebo velkým dotykovým displejem. Ovšem každý z nich je v některé z uvedených vlastností slabý. Proto společnost LG Electronics, která patří mezi nejvýznamnější světové výrobce mobilních telefonů, vyvinula LG KC910 Renoir dominující ve všech třech kategoriích.

S LG KC910 Renoir může uživatel snadno přehrávat soubory DivX, a to bez nutnosti jakékoliv úpravy či konverze formátu. Stačí přetáhnout příslušný DivX soubor z počítače na microSDHC kartu (až 8 GB) a pustit si na širokoúhlém displeji oblíbený film, seriál nebo videoklipy. A to dokonce i na televizoru, neboť tato novinka od LG disponuje TV výstupem.

O úsporu energie se stará technologie Intelliegent Sensor, kterou společnost LG využívá i u úspěšných hi-endových LCD televizí řady Scarlet. Zabudovaný senzor neustále analyzuje okolní osvětlení a tomu přizpůsobuje úroveň jasu, a tím prodlužuje výdrž.

Kvalitu si majitel LG KC910 vychutná i při přehrávání hudby. LG jako první firma na světě nabízí v mobilním telefonu Dolby Mobile, který výrazně zvyšuje požitek z poslechu.

Mobilní telefon LG KC910 Renoir se v Česku prodává například v Electroworldu či prodejnách Mobilní pohotovosti za cenu zhruba 11990 Kč.

Další články k tématům - 8Mpix - DivX - fotoaparát - KC910 - LG - Renoir - telefon

Článek ze dne 17. prosince 2008 - středa

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.