logo

LG Viewty s oficiální certifikací DivX

Špičkový telefon LG Viewty vybavený digitální kamerou přehraje DivX videa z PC a internetu Prvním výsledkem těsné spolupráce mezi společnostmi LG Electronics a DivX je nový elegantní telefon LG Viewty ...

Prvním výsledkem těsné spolupráce mezi společnostmi LG Electronics a DivX je nový elegantní telefon LG Viewty (LG KU990). Přístroj LG Viewty tím získal oficiální certifikaci od firmy DivX a podporuje nahrávání i přehrávání videí ve formátu DivX. Mezi další atraktivní vlastnosti nového mobilu LG Viewty patří fotoaparát s vysokým rozlišením (5Mpix) a plně dotykový displej.

Partnerství LG Electronics a DivX, které obě firmy oznámily v těchto dnech, je příkladem trendu sbližování funkcí více přístrojů do jednoho špičkového multimediálního zařízení do kapsy. DivX je velmi rozšířený digitální multimediální formát, který spotřebitelům umožňuje vytváření, sdílení a přehrávání vysoce kvalitního videa v rámci jedné platformy.

"Naše partnerství s firmou DivX a podpora videa ve formátu DivX u nového telefonu LG Viewty je důležitým krokem k tomu, aby měl náš zákazník možnost prvotřídního multimediálního zážitku," řekl Skott Ahn, generální ředitel společnosti LG Electronics Mobile Communications.

Jako všechny produkty s logem DivX Certified prošel i přístroj LG Viewty přísným testovacím programem, aby byla zaručena vysoká kvalita multimediálních funkcí DivX. K nim patří spolehlivé nahrávání a přehrávání videa, interoperabilita s jinými certifikovanými přístroji DivX (např. stolní DVD přehrávače) a kvalita obrazu, na jakou jsou uživatelé formátu DivX zvyklí.

LG Viewty se dostane do prodeje během října, nejprve na největších evropských zemích trzích a poté i na trhy ostatní. Cena zatím nebyla stanovena.

Článek ze dne 11. října 2007 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.