logo

Mark Levinson vystoupil v Praze a představil čistý HD zvuk

Světová audiolegenda Mark Levinson na pozvání české pobočky LG Electronics zavítala do Prahy během svého exkluzivního globálního turné a představil v luxusním pražském hotelu technologie a know-how pro ladění zvuku u produktů LG.

Během svého programu Mark Levinson - tento slavný profesionální audiofil, muzikant a podnikatel, pár desítkám pozvaných hostů na mikrosystému LG FB163 demonstroval čistý zvuk v HD kvalitě.

Světová audiolegenda Mark Levinson na pozvání české pobočky LG Electronics zavítala do Prahy během svého exkluzivního globálního turné. Pár desítkám pozvaných hostů tento slavný profesionální audiofil, muzikant a podnikatel představil v luxusním pražském hotelu technologie a know-how pro ladění zvuku u produktů LG. Během programu Mark Levinson na mikrosystému LG FB163 demonstroval čistý zvuk v HD kvalitě.

Na akci Mark Levinson poradil, jak si co nejlépe vychutnat oblíbenou hudbu :

  1. držte hlasitost na přiměřené úrovni, ať není na úkor kvality reprodukce
  2. malé místnosti zpravidla mají lepší podmínky pro poslech než velké prostory
  3. umístěte reproduktory tak, aby se zvuk šířil přímo k vám
  4. pozor na nízkou kvalitu nahrávek
  5. ekvalizéry používejte velmi obezřetně
  6. chcete-li silné basy, dbejte na špičkový subwoofer

Jedním z prvních produktů, na němž se Mark Levinson v rámci spolupráce s LG podílel, byl úspěšný model domácího kina LG HT762T, laiky zvaný Champagne. Počet dalších produktů laděných touto osobností roste, jeho zkušenosti se uplatnily u vzniku designového televizoru LG6000 Scarlet nebo DVD mikrosystému LG FB163. Podílel se také na domácím kinu LG HT953, které letos získalo prestižní ocenění EISA.

"S Markem Levinsonem sdílí naše firma stejnou ideu, a to přinášet požitek z čistého HD zvuku co nejvíce lidem," vysvětlil důvody spojení Ki Ju Song, generální ředitel české pobočky LG Electronics.

Návštěva Marka Levinsona v České republice se koná v rámci jeho reprezentačního turné po hlavních světových metropolích nazvaného „LG a Mark Levinson hrají společně“. Exkluzivita návštěvy tohoto světově proslulého „audio guru“ je zřejmá již z faktu, že zastávky se konají jen v sedmi městech světa.

Článek ze dne 11. září 2008 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.