logo

New PRADA Phone by LG je v Evropě

LG Electronics a PRADA - přední světová módní značka, uvádějí na trh vysoce očekávaného nástupce mobilního telefonu PRADA by LG. Nejnovější telefon z dílny společností LG a PRADA má přijít na evropský trh koncem listopadu 2008.

Nejnovější edice přístroje PRADA Phone by LG (s číselným označením LG KF900) nabízí množství technických vylepšení, která splňují nejvyšší požadavky současnosti. Co se týče vnějšího vzhledu, nový mobil si zachovává stejný minimalistický design, který se stal inspirací pro dotykové telefony na celém světě. Nejvýznamnější změnou proti předchůdci jsou je estetická vysouvací klávesnice, která vytvářejí profesionálnější dojem. Tato klávesnice nejenže zvýrazňuje sofistikovanost, ale je také vysoce efektivním nástrojem pro komunikaci, doplňující nejnovější PRADA Phone by LG o vyspělé LG technologie.

Uživatelské rozhraní se rovněž dočkalo vylepšení díky využití aktivního LG flash rozhraní, jakož i díky haptické odezvě při dotyku displeje. Dynamický upgrade softwaru je doplněný vylepšením hardwaru, které zahrnuje podporu 3G sítí s HSDPA až do 7,2 Mbps a 5-megapixlový fotoaparát s možností zpomaleného nahrávání videa a přehrávání videí ve formátu DivX. Mezi další funkce patří Wi-Fi, plnohodnotný HTML prohlížeč a videohovory.

Nová verze PRADA Phone by LG znásobuje své „dědictví“ po svém předchůdci, a to prostřednictvím PRADA prvků, jakými jsou speciální vyzváněcí tóny, tapety a videoklipy, které jsou pečlivě vybrány tak, aby umožnily uživatelům plně si vychutnat zážitek z tohoto telefonu. Každý z těchto jedinečných prvků dokazuje jedinečné umění značky PRADA a její vizionářský design. Tento telefon obsahuje například katalog kolekce PRADA Podzim/zima 2008, nová PRADA videa věnovaná telefonu PRADA Phone by LG a tapety ilustrující hlavní témata každoročních designových kolekcí PRADA od roku 2001.

Ve stejnou dobu LG a PRADA inovují trendy v oblasti mobilních telefonů s další překvapující novinkou, nazvanou "PRADA Link (model : LG-LBA-T950).“" Toto speciální Bluetooth zařízení dokáže vzdáleně zachytit volání a číst SMS zprávy, aniž by musel uživatel vybrat telefon z tašky nebo kapsy.

PRADA Link je revolučním nástrojem ve světě konvenčních metod mobilní komunikace a navíc povyšuje praktičnost a pohodlí na módní trend.

New PRADA Phone by LG a PRADA Link budou k dispozici za zaváděcí cenu 600 Eur a 299 Eur. V České republice bude tento model v prodeji nejspíš v lednu 2009.

Další články k tématům - 3G - 5megapixlový - Bluetooth - design - DivX - HSDPA - KF900 - LG - model - módní - nejnovější - Phone - PRADA - telefon

Článek ze dne 20. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.