logo

Nové manažerské posily LG Electronics CZ

LG Electronics CZ oznamuje, že do divizí B2B a GSM na nově zřízené pozice Business Unit Leader nastupují Jaroslav Smrt a Hendrik Meyer. Oba pánové budou zodpovědní za marketingové plánování, servis a služby zákazníkům.

Nástup nových manažerů inicioval Vít Šubert, od září 2008 výkonný ředitel LG Electronics CZ, s cílem doplnit firemní linii nejvyššího managementu na úrovni Business Unit Leader.

Jaroslav Smrt bude mít ve funkci BUL na starosti B2B byznys v Česku a na Slovensku. Nový manažer LG má dlouholeté marketingové a obchodní zkušenosti na lokální a mezinárodní úrovni, které získal za svého předchozího působení v nadnárodních korporacích. Jaroslav Smrt vystudoval obor právo na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a dále absolvoval manažerský program MBA na City University of Seattle.

Profesní kariéru zahájil v roce 1999 jako ředitel organizační složky společnosti KLIMATEC. Do konce roku 2006 zastával pozici zástupce ředitele divize Engineering ZVVZ a.s. a poté řídil obchodní a marketingové oddělení dceřiné společnosti ZVVZ-Enven Engineering a.s. Jaroslav Smrt je ženatý, bezdětný. Hovoří anglicky, částečně německy. Ve volném čase se věnuje manželce a sportu, především jízdě na horském kole, golfu a alpskému lyžování. K dalším zálibám patří moderní historie a cestování.

Hendrik Meyer povede na pozici Business Unit Leadera divizi GSM. Přináší 12 let zkušeností z oblasti prodeje a marketingu v telekomunikacích a informačních technologiích na lokálním a mezinárodním trhu.

Hendrik Meyer absolvoval Vysokou školu pro telekomunikace v Lipsku. Svou pracovní kariéru zahájil v roce 1996 u firmy Robert Bosch, kde se o dva roky později vypracoval na pozici Sales and Marketing Manager Mobile Phones. Dále působil například ve společnosti Microsoft na pozici Regional Manager Mobile Solutions CEE, kde byl mimo jiné zodpovědný za obchodní aktivity s telefonními operátory ve střední a východní Evropě. Meyer je ženatý a má dvě dcery, mezi jeho záliby patří sport, zejména jogging a volejbal, svůj volný čas také rád vyplňuje hrou na klavír.

Další články k tématům - Unit - Smrt - pozici - obchodní - Mobile - Meyer - marketingové - LG - Jaroslav - Hendrik - CZ - Business

Článek ze dne 10. listopadu 2008 - pondělí

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.