logo

Vít Šubert jmenován výkonným ředitelem LG Electronics CZ

Společnost LG Electronics CZ oznamuje, že do nově zřízené pozice výkonného ředitele společnosti nastoupil od 1. září 2008 Vít Šubert. Coby Chief Operating Officer (COO) bude zodpovědný za řízení poboček LG na českém a slovenském trhu, které pod LG Electronics CZ spadají.

Od počátku svého působení v LG Electronics CZ bude mít na starosti veškeré aktivity týkající se prodeje a marketingu včetně služeb zákazníkům. Vít Šubert je teprve druhým evropským manažerem, který bude zastávat takto vysokou pozici v rámci LG v Evropě.

Nový vrcholový manažer LG má dlouholeté marketingové a obchodní zkušenosti na lokální a mezinárodní úrovni, které získal za svého předchozího působení v nadnárodních korporacích.

"Dlouhodobým cílem LG je vytvořit marketingově řízenou společnost, proto jsou zkušenosti a znalosti Víta Šuberta výborným základem k naplnění našich ambiciózních cílů v ČR a SR," říká k jmenování generální ředitel LG Electronics CZ, Ki-Ju Song.

"Jako jednu ze svých hlavních priorit při mém nástupu do společnosti LG vnímám dosažení pozice číslo jedna na trhu ve vybraných kategoriích a získání pozice v první pětce v každé produktové kategorii," uvedl Vít Šubert, výkonný ředitel LG Electronics CZ.

Vít Šubert vystudoval střední průmyslovou školu a poté absolvoval manažerské studium, obor General Management / Advanced Technologies na INSEAD Business School ve francouzském Fontainebleau. Svou kariéru zahájil v roce 1992 v marketingovém oddělení společnosti Philip Morris.

Od roku 2001 zastával ve společnosti Nextra Czech Republic funkci generálního ředitele. Dále působil například ve společnostech Pepsi a Dell na pozici regionálního marketingového ředitele, kde získal pestré zkušenosti v oblasti spotřebitelského i B2B marketingu.

Vít Šubert je ženatý a má dvě děti. Hovoří plynně anglicky a svůj volný čas věnuje rodině a sportu, zejména golfu a tenisu.

Článek ze dne 19. září 2008 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.