logo

Adaffix: mobilní aplikace od Zlatestranky.cz zobrazí identitu neznámého volajícího

ZlateStranky.cz pokračují v rozšiřování služeb v oblasti mobilních technologií a jako první na českém trhu představují mobilní aplikaci Adaffix, která při příchozích hovorech zobrazí informaci o identitě neznámého volajícího.

Aplikace Adaffix představuje další z řady inovací od ZlatýchStránek.cz v oblasti mobilních technologií a je v České republice úplnou novinkou. Stejnojmenná aplikace vytvořená společností Adaffix, která získala několik ocenění a je přihlášena k patentování, byla ZlatýmiStránkami.cz adaptována pro české prostředí.

Hlavní výhodou, kterou aplikace přináší, je vyhledání identity volaného v průběhu vyzvánění telefonu, pokud číslo není uloženo v telefonním seznamu uživatele. Stejně tak může být zobrazeno jméno neznámého volajícího spolu s datem a časem volání v případě zmeškaného hovoru. Pro vyhledávání identity volajících je využívána databáze ZlatýchStránek.cz a další veřejně dostupné zdroje.

Další atraktivní funkcí aplikace Adaffix je nabídka vyhledání alternativních kontaktů. V případě neúspěšného volání do firmy aplikace nabídne kontakty na konkurenční firmy v nejbližším okolí volané firmy. Funkci ocení uživatelé například při rezervaci restaurace, ubytování a dalších služeb.

Aplikace Adaffix je určená pro majitele telefonů s 3G připojením s operačním systémem Android, Blackberry, Symbian a Windows Mobile. Aplikace prozatím není dostupná pro iPhone. Aplikaci je možné zdarma stáhnout na stránkách adaffix.cz a v příslušných app storech.

Další články k tématům - 3G - adaffix - Android - Blackberry - iPhone - kontakty - Symbian - zdarma

Článek ze dne 14. prosince 2010 - úterý

Další články od Mediatel s.r.o.