logo

Zdravotnický průvodce: nová aplikace pro chytré telefony

Nemocnice, polikliniky, lékárny, zubní pohotovosti a veterináře můžete jednoduše vyhledávat v nové aplikaci od Zlatých stránek. Zdravotnický průvodce po České republice Vám lehce pomůže.

Potřebujete nutně najít nejbližší lékárnu? Stalo se zranění Vám nebo Vašemu zvířecímu miláčkovi a hledáte, kde je poliklinika, nemocnice či veterina?

Společnost Mediatel spustila ojedinělou aplikaci Zdravotnický průvodce. Navazuje tak na sérii velmi úspěšných aplikací, která vám zjednoduší každodenní život! Ta vám poslouží vždy, ať hledáte ve svém okolí non-stop lékárnu, pohotovost, nebo veterináře pro vašeho mazlíčka. Vybírat můžete z více než 6000 lékařů, pohotovostí, zubařů a veterinářů.

Zdravotnický průvodce vám spolehlivě vyhledá lékaře nejen ve vybrané lokalitě, ale i ve vašem nejbližším okolí na základě vaší aktuální polohy. Ať už hledáte zubaře pro sebe, zdravotnickou péči pro vašeho čtyřnohého přítele, nebo jen non-stop lékárnu, kde si můžete koupit něco na snížení vysoké teploty, Zdravotnický průvodce má pro vás řešení.

"Zdravotnický průvodce je další ze série aplikací pro mobilní zařízení poskytovaných společností Mediatel. V této oblasti se i nadále zaměřujeme na vývoj služeb, které budou pomáhat řešit potřeby lidí v terénu. Zájem uživatelů potvrzuje stažení 140000 aplikací v loňském roce", říká Luboš Čipera, výkonný ředitel pro Marketing a Produkty.

Vyzkoušejte také aplikaci "Chci taxi", která Vám zobrazí kontakt na taxíka ve Vašem okolí, který Vás do non-stop lékárny nejrychleji dopraví, nebo aplikaci "Kde jíst a pít", která Vám zobrazí nejbližší restauraci podle Vámi navoleného vyhledávání a kde se můžete stavit cestou zpět na talíř horké polévky.

Velmi oblíbený se stal také "Noční život", díky které můžete navštívit nejbližší bar či diskotéku. Chystáte se za hranice, např. do Tater? Všechny jmenované aplikace jsou k dispozici i pro Slovensko!

Specializované mobilní aplikace

Nabízíme řadu specializovaných mobilních aplikací, díky kterým budete mít potřebné kontakty a informace vždy u sebe. Najděte a vyberte si ten správný kontakt at už podle hodnocení nebo dostupnosti, a rovnou si z Vámi zvolené aplikace zavolejte.

Navíc, tyto aplikace jsou ke stažení zcela zdarma.

Další články k tématům - Android - iPhone - SmartPhone - zdarma - zdravotnictví - Luboš Čipera

Článek ze dne 20. července 2012 - pátek

Další články od Mediatel s.r.o.

Zlaté stránky pro Prahu

Zdravotnický průvodce: nová aplikace pro chytré telefony

Mediatel členem skupiny FCR Media