logo

Internet 123 pro malé a střední firmy od Mediatelu

Mediatel rozšiřuje své aktivity v oblasti on-line marketingu o novu službu pro malé a střední firmy - Internet 123, která zahrnuje poradenství, tvorbu, správu a optimalizaci webových stránek a zajišťuje vysokou míru konverze návštěvníka stránky na zákazníka.

"Díky rozšíření nabídky o Internet 123 se Mediatel stává komplexním poskytovatelem služeb na internetu. Staráme se o celý projekt od konceptu až po samotnou realizaci, čímž minimalizujeme zatížení podnikatelů související s přípravou kvalitní webové prezentace," říká Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti Mediatel pro Českou republiku a Slovensko. "Služba reaguje na situaci na trhu, kde má podle našich odhadů potenciál oslovit více než 50 % malých a středních firem a zvýšit efektivitu jejich investic do marketingu. Jsme opět o krok blíž našemu cíli stát se špičkou v on-line poradenství pro malé a střední podniky."

Služba Internet 123 nabízí celou řadu specializovaných designů, které vznikly rozsáhlou analýzou nejlepších webových prezentací menších firem z různých oborů podnikání. Na návrhu se výraznou mírou podílel tým odborníků, kteří se specializují na optimalizaci webových stránek pro největší evropské inzerenty. Výsledkem jsou empiricky ověřené designy, které zajišťují zvýšení počtu zákazníků na základě jejich návštěvy webové stránky. Současně jsou dostatečně flexibilní, takže nabízejí každému podnikateli nebo firmě prostor pro úpravu vzhledu a obsahu stránky podle jejich preferencí a potřeb.

Klíčovou součástí služby je kontinuální optimalizace webových stránek pro všechny zákazníky. V pravidelných intervalech se provádí analýza chování uživatelů na webových stránkách pomocí nástrojů typu Google Analytics a navrhované změny se následně konzultují se zákazníky. Samozřejmostí jsou srozumitelné měsíční statistiky návštěvnosti, které lze volitelně doplnit o měření příchozích telefonních hovorů na základě speciálního telefonního čísla, které se uvede na webových stránkách.

Služba Internet 123 je nabízena ve dvou základních variantách Internet 123 Start a Internet 123 Firma s řadou volitelných doplňujících modulů, které jsou cíleny na segment menších firem a živnostníků. Jedním z modulů je například automatické přeformátování obsahu stránek do mobilní verze pro snadné zobrazení mobilními telefony. Produktová nabídka se do budoucna bude rozšiřovat i pro potřeby středních firem. Služba Internet 123 je k dispozici od 399 Kč měsíčně.

Nabídka 45 webových stránek zdarma

Od konce června bude po dobu 3 měsíců probíhat soutěž pořádaná společností Mediatel ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR o 45 webových stránek v rámci služby Internet 123 zdarma. Každý měsíc bude na základě předem daných kritérií vybráno několik živnostníků a malých a středních firem, kteří získají webovou stránku a její roční správu.

Další články k tématům - optimalizace - poradenství - web - zdarma - Kimberli Lewis

Článek ze dne 14. června 2010 - pondělí

Další články od Mediatel s.r.o.