logo

Ocenění Yellow Pages Association pro MEDIATEL

Společnost MEDIATEL získala od asociace Yellow Pages Association (YPA) titul Publisher Marketing Innovation Silver Award Winner za rok 2009.

Ocenění jí bylo uděleno za službu mStránky, která umožňuje vytvářet a provozovat mobilní webové stránky. Vynikající počiny na trhu katalogového vyhledávání vyhlásila YPA na letošní konferenci v Las Vegas, pozornost se soustředila především na využití nových technologií a sociálních médií.

"To, že mStránky získaly takto renomované ocenění dokazuje, že se jedná o vysoce inovativní službu a nabídku," říká Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti MEDIATEL v České republice a na Slovensku. "Velmi nás těšilo, že jsme v minulém roce mohli představit mStránky jako první mobilní marketingovou platformu svého druhu na českém trhu. Získat titul Silver Marketing Innovation Award považujeme za velký úspěch. Je pro nás ctí, že jsme byli oceněni vedle americké společnosti SuperMedia, která získala titul Publisher Marketing Innovation Gold Award Winner a prosadili jsme se mezi 33 kandidáty z celého světa."

mStránky představila společnost MEDIATEL na začátku loňského roku a od té doby ji využilo přes 2000 firem z České republiky a ze Slovenska včetně velkých společností, jako je AXA, AAA Taxi, Česká spořitelna nebo Kika. Služba nabízí snadný přístup k tvorbě a provozování webových stránek přizpůsobených mobilním telefonům. Na mstranky.cz lze pomocí několika jednoduchých kroků vytvořit mobilní stránky s libovolnou strukturou a speciálními funkcemi, jako je Click-to-Call nebo zaslání dotazu / poptávky. Součástí nabízených služeb jsou také on-line statistiky provozu stránek. mStránky jsou postavené na technologii, která umí rozpoznat typ mobilního telefonu uživatele a automaticky mu přizpůsobí obsah mobilních stránek.

Asociace YPA

Yellow Pages Association je největší profesní asociací na trhu tištěných a digitálních médií, který má hodnotu více než 31 miliard USD. Členové této asociace sdružují vydavatele, certifikované marketingové zástupce a přidružené členy (skupinu investorů, která zahrnuje inzerenty a obchodní partnery Yellow Pages).

Další články k tématům - asociace - Award - mobilní - mStránky - ocenění - Pages - Yellow - YPA - Kimberli Lewis

Článek ze dne 4. května 2010 - úterý

Další články od Mediatel s.r.o.