logo

Zlaté stránky pro Prahu

Dnem 3.9. 2012 zahajuje Mediatel distribuci Zlatých stránek pro Prahu. Distribuce seznamů Zlaté stránky začíná 3.9. 2012 ve vybraných prodejnách společností Globus, Penny Market, Makro, ve stojanech Grand Prince a v pobočkách České pošty v okrajových částech Prahy.

"Za těch 20 let, co knihu vydáváme, došlo k mnoha změnám a další se chystají", říká výkonný ředitel společnosti Mediatel Luboš Čipera a dodává: "Naše seznamy neustále uzpůsobujeme požadavkům a potřebám našich uživatelů, kterých je stále ještě více než 40% v dospělé populaci. Vyvíjíme také nové aplikace a systémy, které jsou uživatelsky velice příznivé a jdou ruku v ruce s tištěnou knihou Zlaté stránky. Například na zlatestranky.cz naleznete všechny nám dostupné kontakty a další informace o firmách z celé republiky, oproti knihám, které nabízí pouze detailní regionální kontakty. V mobilních aplikacích jako jsou Noční život, Zdravotnický průvodce a jiné jsou zase kontakty specializované, jak již názvy jednotlivých aplikací napovídají. Všechny nabízíme ve verzích pro Android i pro iOS."

Jaké sekce v nových knihách najdete

V knize jsou již tradičně uvedeny informační stránky, ve kterých jsou uvedena důležitá čísla, jako kontakty na technickou správu telekomunikací, linky důvěry a krizová centra, horská služba atd.

Následují takzvané Žluté stránky, tedy obchodně podnikatelský seznam, ve kterém je zahrnut také Restaurační průvodce, v němž najdete přes dva tisíce tipů, kde se dobře najíst a napít.

Seznam dále obsahuje Zdravotnického a Wellnes průvodce a také Průvodce úřady a institucemi. Jako poslední je rubrika Travel Guide, katalog ubytovacích zařízení v ČR čítající přes tisíc kontaktů.

Distribuce bude probíhat pouze do vyčerpání zásob. Tak neváhejte a vydejte se na odběrní místa hned 3.9. 2012.

Další články k tématům - Android - telefonie - zdravotnictví - Luboš Čipera

Článek ze dne 3. září 2012 - pondělí

Další články od Mediatel s.r.o.